Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter Gyurcsány Ferenc...

Jakab Péter Gyurcsány Ferenc szövetségese?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Amit mondasz az nagyon igaz. Nem semmi mutatvány. Te párttagként ezt még jobban látod. Ami extra nehéz szerintem, hogy ráadásul nem csak a Jobbikról meg a DK-ról szól ez a dolog most csak, hanem van még 4 másik párt ami tovább nehezíti a dolgot. Én erről nem beszéltem. Az ugyanakkor áll, hogy szövetségek. Ha majd nem indulnak együtt a választáson és nem akarnak együtt kormányozni akkor nem lesznek. Amíg ez a helyzet fennáll, addig szövetségesek. Ugyanakkor ez a nehezebb jelen esetben talán, mint külön-külön menni (és veszíteni).

2021. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

#10, #11-nek:


Lehet hogy igen nevetségesen fog hangzani tőlem, de tudod mitől tartok?


Attól, hogy Jakab túlmegy a szövetségi kapcsolaton, és kollaborálni kezd.

Én már nagyon sok árulkodó jelet tapasztalok. Ezzel ki fogja herélni a Jobbikot, és az elpártoló szavazóik jó része átmegy a MiHazánkhoz.

2021. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Megint kilences vagyok. Élhetsz a gyanúval minden jogod megvan erre. Én máshogy látom a helyzetet. Azt meg nem tudom, hogy ki hova menne ebben az esetben. Én például soha nem mennék a Mi Hazánkhoz. A jobbikosok és köztük van egy elég erős kölcsönös árulózás már szavazói szinten is. Ezért én szkeptikus vagyok amikor valaki azt mondja a többség odamenne. Lehet van aki menne, de szerintem csak töredék. Ha felteszem a hipotetikus kérdést, hogy mi van ha csalódok az egész Jobbikban és az ellenzékben akkor én szerintem az MKKP-re szavaznék. Aztán nem tudom a többi hogy van vele.

2021. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

#12, #13-nak:


Nekem nem azzal van problémám hogy ki-hová menne, hanem azzal, hogy a végeredmény mindenképpen az összefogás gyengülése. A MiHazánk csak egy példa akart lenni. Te magad írod a kétfarkúakat, az is jó példa.


Nekem személy szerint nagyon rossz megérzésem van Jakabbal kapcsolatban!


Mintha egy jól felépített és megkoreografált színházi előadást néznék.

Mindig lehet előre tudni hogy nagyjából mi fog történni, de attól még nézhető.

2021. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!