Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bennetek van vakcina irigység?

Bennetek van vakcina irigység?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Irigyek vagytok azokra, akik előbb kaptak jobb vakcinát, mint ti (és akik ráadásul nem is krónikus, idős EÜ dolgozók).


Én kicsit felbaxtam magamat azon, hogy a kormány elkezdett válogatni az idős-EÜ-s-krónikus betegek után. Igazságtalannak érzem, hogy a tanárokat előbb beoltják és ráadásul ők csak a legjobbat kapják.


Ha későbbiekben nagyobb baj lesz (mondjuk egy olyan járvány, amiben 10-ből 9 meghal), akkor is ugyanerre számíthatunk majd? Hogy a korrupt politikusok a rendőrökkel, katonákkal, jogászokkal és tanárokkal a sor végére baxnak mindenkit mert ők nagyon fontos embernek érzik magukat?



2021. ápr. 12. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy van bennem vakcinairigység.Használjátok nyugodtan. Nekem nem kell.
2021. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Irigy nem vagyok,de azért van kollégáim vakcina ellen voltak és hergeltek mindenkit hónapokon keresztül,erre múlt héten bejelentették hogy megkapták az oltást, én meg aki két hónapja regisztráltam még semmi.
2021. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy vagyok irigy, sőt. Még szívességet is teszek azzal, hogy nem oltatom magam, hisz így máshoz eggyel hamarabb eljuthat a vakcina.


Szívesen.

2021. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem, vigyékk csak nekem nem kell. Inkább örülök hogy mások megkapják és nélkülem is elérhető a megfelelő átoltottság.
2021. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Engem csak az zavar egy kicsit, hogy papíron "regisztrálj, hogy előbb sorra kerülj", a valóságban nincs semmilyen átlátható rendszer. Ad hoc jelleggel talál ki újabb előre sorolandó csoportokat a kormány, a többieket pedig a háziorvosok osztják be nem kis részt haveri alapon.(mondjuk Magyarországon mit vár az ember?)

Egy teljesen automatizált rendszer, ahol láthatnád a "sorszámodat" és hogy mikor kerülsz sorra jobb lenne.

Irigy azért nem vagyok, nem sürgős az oltás nekem, csak értetlenül állok azelőtt, hogy hogyan nem lehetett ezt jobban megoldani.

2021. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mindentudó99 ***** válasza:
70%
Beregisztráltam ahogy lehetett meg is kaptam. Mindegy lett volna mit kapok. Nem válogattam volna.
2021. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kapom a Szputnyikot, úgyhogy lehet rám irigykedni...
2021. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Nincs bennem vakcinairigység, bármelyik vakcinát adják, elfogadom. Nekem egy a fontos: regisztráljon mindenki, szerezzünk be egy rakás vakcinát, pörögjön az oltás, és nyissunk, amilyen hamar csak lehet.
2021. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel, nem változik ettől nagyon az alapvető életkörülményem semmit sem.
2021. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy micsoda? :D :D :D
2021. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!