Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadai megint álhírt terjeszt...

Vadai megint álhírt terjeszt a vakcinákról? Meddig van még lejjebb?

Figyelt kérdés

Mindegyik vakcinánk megfelel bőven a WHO-követelménynek, miszerint az oltóanyagoknak 50 százalék fölötti hatékonyságúaknak kell lenniük

- szögezte le a szakember.


[link]



2021. ápr. 12. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Én azt javaslom, hogy a kínai oltás előtti kérdőív egyedül azt mérje fel, hogy mennyire fideszes az alany, és csak a legalább 70%-ot elérők kaphassák azt. De azok kizárólag azt.
2021. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Origo. Bele se olvasok, hazudnak mint a vizfolyas.
2021. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Frissen azok,de két hét után megromlik..

Aki furán érzi magát utánna,az romlottat kapott.

2021. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Fsms ***** válasza:
74%

Sajnos a kínai vakcina hatékonysága nem bizonyított. Az ember véletlenül elszólta magát. Azt, hogy gond van több ország jelezte, van olyan hely ahol 3 oltást adnak.

Nem veszem el előled. Menj oltasd magad és családod vele. Sok sikert.

Nekem jó lesz valami nyugati szar is. 😀

2021. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Azok terjesztenek álhírt a vakcinákról, akik azt hazudják, hogy biztonságosak. Ennyi (gyakorlatilag nulla) tesztelés után ezt nem lehet felelősséggel kijelenteni. Az ismeretségi körömben akiket beoltottak, szinte mindenki beteg lett tőle (függetlenül attól, hogy milyet kapott), és ezek még csak a rövid távú mellékhatások, a hosszú távúak csak évek múlva fognak kiderülni.
2021. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Azért az 50 % az elég gyatra.
2021. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
5.Én olvastam egy pár olyan véleményt ahol azt mondták,hogy ez nem a vakcinától van hanem attól,hogy még nem alakult ki a védettség és időközben elkapta az ember a vírust. Most,hogy ezt a saját nyugtatásukra mondogatják-e vagy nem ,nem tudni.Mindenesetre azt látom,hogy teljesen elutasítják azt,hogy az injekciónak bármi köze lenne ehhez.Ki tudja mi az igazság.
2021. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
78%
Szerény véleményem szerint, megártott a k-orrmánymédia!
2021. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

"Az ismeretségi körömben akiket beoltottak, szinte mindenki beteg lett tőle (függetlenül attól, hogy milyet kapott), és ezek még csak a rövid távú mellékhatások,"


Fél napos fejfájás és levertségérzet még nem számít lebetegedésnek, cserébe rengeteg, régen alkalmazott oltás közismert mellékhatásai. Közük nincs ahhoz, hogy milyen régen lett kifejlesztve egy oltás vagy mennyit lett tesztelve.


Én a 2. Pfizer-oltás utáni 1 napos gyengeségemet 3. helyre tenném az oltások utáni rosszulléteim listáján. 1-1 Quarelin délben és este elmulasztott mindent.


2. volt a veszettség, ami főleg azért volt rossz, mert egy k.rva vastag tűvel kellett adni háromszor és erősebb izomfájdalommal járt. Legkeményebb a sárgaláz volt, ami után én "csak" 3, de a barátnőm egy hétig émelygett.


Ez a két oltás kb. 100 és 60 éve lett kifejlesztve :)

2021. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

"Az ismeretségi körömben akiket beoltottak, szinte mindenki beteg lett tőle (függetlenül attól, hogy milyet kapott), és ezek még csak a rövid távú mellékhatások,"


Hát nem tudom honnan szerzed az ismerőseidet, de nálunk a munkahelyünkön mindenkit beoltottak...sőt a közvetlen családomban is. Egy emberről sem tudok aki ezt követően beteg lett.

Természetesen van bizonyos % akiknél az immunitás nem alakult ki, de azért mindenkinél????

2021. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!