Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mennyire igaz ez a...

Szerinted mennyire igaz ez a cikk?

Figyelt kérdés
[link]
máj. 14. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mandiner=kormány fizetett sajtóosztálya.
máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, mi az ami szerinted ebben a cikkben nem állja meg a helyét, éves vagy hazug állítás?

A következtetésekkel meg valaki vagy egyetért vagy nem.

máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
sok hülye akit lehet még etetni mindig :D
máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Mandinerről van? Akkor semmi.
máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen. Vagy szerinted mi benne a hazugság?
máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha a Pravda is megírta, akkor biztos igaz!
máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Beteg elme beteg véleménycikke. Igen, igaz... Ungváry Zsolt tényleg elmeháborodott. Szerintem papírja is van róla, meg valszeg követelmény is a mandinernél
máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mansour ***** válasza:
82%

Tény, hogy többet foglalkoznak velünk, mint más, hasonló kaliberű országokkal, de erre én nem lennék ilyen büszke. Mert ha tényleg azért lennénk pellengérre állítva, mert egy jottányit sem engedünk a keresztény értékekből és a szuverenitásunkból, akkor én is lelkesen beállnék az ujjongók közé és meghajolnék kormányunk és vezetőnk nagysága előtt. De már jó ideje szertefoszlottak az illúziók, szembejött a valóság, az erkölcsi nagyság máza lepergett és előtűnt a szégyenletes elvtelenség mocsara.

Ha a cikkíró mindezt komolyan gondolja, akkor őszintén irigylem, hogy ilyen szép fantáziavilágban él a rideg valóság helyett. Komolyan mondom, én is szívesebben választanám a kék pirulát, de már nem lehet, megfekszi a gyomromat és kihányom.

Különösen tetszett a "szellemi éberség" kifejezés, és hogy ezt a hamvasi magasságokból iderángatott fogalmat pont a kormány elbénázott gazdaságpolitikai intézkedéseivel kapcsolatban említi, hát az fenomenális. Komolyan mondom, rendkívül jól szórakoztam volna rajta, ha nem fájna már ez a fokú naivitás.

máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!