Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól kezelte a járványt 2020-ba...

Molnarmarcell21 kérdése:

Jól kezelte a járványt 2020-ban a kormány?

Figyelt kérdés

Ezt ugye egyrészt emberéletekben lehet mérni, nézzük 2020-at (arányok, kerekítve):

1. Szlovákia: 410

2. Ausztria: 690

3. Románia: 830

4. Horvátország: 970

5. Magyarország: 1000

6. Szlovénia: 1310


Másfelől a korlátozások ellen mindig a gazdasággal érveltek. Nézzük a GDP-növekedést 2020-ban (kerekítve):

1. Románia: -4%

2. Magyarország: -5%

3. Szlovákia: -5%

4. Szlovénia: -6%

5. Ausztria: -7%

6. Horvátország: -8%


Tehát halálozásban a gyengébbek közé tartozunk, a gazdaságban az eredményesebbek közé.



2021. ápr. 13. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

8."A vezetőknek nem példát kell mutatni, hanem parancsolni a népnek"

Ez sem igaz.

Régebben olvastam valahol,de megállja a helyét. Egy igazi tábornok azt mondja a csatában,hogy utánam! Nem pedig azt,hogy előre!

2021. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
az elején meglepően jól kezelte, de aztán igazából nagyon elrontotta. Mindig pont azt csinálja amit nem kéne.
2021. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hájaaa ***** válasza:
32%

#10

A kínaiak meglesznek rendesen regulázva ha vége a járványnak. Ezt ők is érzik ezért próbálnak vakcinákat osztogatni. Nem mehet a folyamatos hazudozás arról h nincs vagy nagyon kevés fertőzött van, aztán pár hónap alatt az egész világ meg van fertőzve. Kb csernobil zajlott a szemünk előtt, csak ezt most mindenki megszívta. Ezek után aki még kínát meri védeni meg két pofára tapsol h egyetem jön ide, azt nagyon tudom sajánálni.

2021. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
13.Szerintem meg pont,hogy Kína ellen találták ki az egészet.Csak úgy álcázva mintha ők tehetnének róla.
2021. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!