Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még is mi ez a "diákváros"...

Még is mi ez a "diákváros" hiszti?

Figyelt kérdés

Karácsony Geri azt mondta ha nem lesz diákváros, nem lesz Magyarországon atlétikai vb.

De mi ez a diákváros? Kicsit levagyok maradva. De ha jól tudom, azért is van valami felháborodás, hogy lesz egy Kínai egyetem az országban, ahol elégé neves tanárok fognak tanítani.



2021. ápr. 13. 13:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
google
2021. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
17%

Biztos valami hipster szarság.


A diákoknak már amúgy is túl sok joguk és önállóságuk van, ráadásul a balliberálisok dekadenssé nevelik őket.


Bulizás, ivás, szex, drogozás megy, lázadoznak a rendszer ellen, gittegyleteket hoznak létre, tanulás meg leszarva.



Ha rajtam múlna, az egész felsőoktatást átszervezném, hogy olyan legyen mint egy középiskola felnőtteknek, vagy egy OKJ tanfolyam, a koleszokban meg apácazárda-szintű szigor legyen.

2021. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

#2 igen.. szó szerint lázadnak.

[link]

2021. ápr. 13. 13:35
 4/45 anonim ***** válasza:
29%
Semmi, csak a szokásos Karácsony hiszti!! Szánalmas ez az ember. Látszik, hogy szociológus a boci-bárgyú...
2021. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
22%
Ezektől nem sajnálnám a gumilövedéket.
2021. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
22%

Itt olvashatsz róla, számomra nagy öröm lenne, ha nem erre locsolnánk a pénzt akkor, mikor szükség van minden forintra.


[link]

2021. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
33%

Persze akkoriban az ellenzéki szavazók tényleg elhitték, hogy már megint a Fidesz.... gyönyörűen megtervezett politikai akció volt, természetesen a Fidesz ellen!

Komolyan mondom, ezt az egész baloldali bagázst , Karigetistül jó P..icsán kéne már rúgni.

2021. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
65%

5: tehát nem az a baj, hogy gumilövedékkel lőnek, csak az, hogy nem arra, akire te szeretnéd


Ez a fideszes demokrácia.

2021. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
70%

#6: Az megvan, hogy a kínai egyetem 500Mrd-ba kerülne nekünk? Persze többször annyiba lenne a vége, mert nálunk így megy.


Karácsonynak ez a baja, meg is értem:


[link]

2021. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Igazából én mind a Kínai egyetemet mind a Diákvárost jó ötletnek tartom és szerintem nem zárja ki egymást a kettő, csak azt nem értem, hogy ha nem lesz akkor minek kell fenyegetőzni és hisztizni ?.


De ha jobban belegondolunk, itt is látszik, hogy a liberálisok sem inkább az egészségügyre költenek, pedig anno nagyon mondogatták, hogy k@k@....

2021. ápr. 13. 13:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!