Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért beszél manapság olyan...

Miért beszél manapság olyan sok híroldal az egészségügyi dolgozók kimerültségéről?

Figyelt kérdés
Egyrészt ez egy szimpla politikai fegyvernek tűnik. Másrészt a 2000-es évek óta arról beszélgetni, hogy ki mennyit dolgozik és ki mennyit keres nem illik beszélni. Az olyan különbségeket sem illik meglátni, hogy valakinek 100, míg a másiknak 20 millió Ft értékű háza van. Hasonlóan az 500e és a 15 millió Ft értékű autók esetében. Tehát szerintem az arról folytatott csevejeket, hogy ki mennyire fáradt már be kellene fejezni.
2021. ápr. 13. 15:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%
A covid osztályosokért le a kalappal. Akik meg táncikálnak azok nem covid osztályosok, csak fürdőznek a 15 perc hírnévben. Az ügyeletes orvost kihívtuk, mert családtag rosszul volt. Nem volt hajlandó kijönni, telefonon javasolta, hogy vegyen be fájdalom csillapítót. Köszönöm szépen. Most kaptak béremelést.
2021. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom miért a lepontozás. Így volt.
2021. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

Jogos! Minden szektorban sokat dolgoznak! Kapitalizmus van,munkaerokizsakmanyolas!


Mennyit kap most egy nővér mennyi a berük?

2021. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%

Téged lepontoztak, nekem meg törtöltették a hozzászólásom xDD

Biztos egy két táncikálos ápoló magára ismert.

2021. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
13 : Annyit kap, amennyit a gazdasági teljesítménye alapján megérdemel. A Te logikádból kiindulva azért nincs több millió különböző vakcina, mert az emberek többségének szimplán nem volt kedve feltalálni a sajátját...
2021. ápr. 16. 07:23
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező.

A feleségemnek egy hónapban nincs olyan hétvégéje amikor ne ezzel a k..va coviddal foglalkozna. Husvétkor mindkét nap dolgozott, azért, mert nem volt ember.


Kiváncsi lennék, ha a te családodban dolgozna valai úgy, hogy csak aludni jár haza, nincs szabad hétvégéje, a ygerekét legtöbbször csak az ágyban aludva látná mit szólnál.

2021. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az eü dolgozók tavaly, az első hullámban hozzászoktak, hogy otthon héderelhettek hónapokig, úgy hogy fizetést, meg +500.000Ft-ot is kaptak.
2021. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
#16 : Ennyi erővel azon is mehetne a vita, hogy egyes emberek miért utazhatnak biztonságos autóban, míg mások nem. Avagy miért végeznek néhányan veszélyesebb munkát. Szerintem azért fiatalon mindenki mérlegelte az energiáit, azt hogy mire képes és úgy választott szakmát.
2021. ápr. 16. 14:48
 19/28 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam benn covidal és tanúsíthatom, hogy bár mindent megtettek értem, mégis nagyon fáradtak.. Na jó a háziorvosok nem mert őket el sem lehet érni.
2021. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Fsms ***** válasza:
100%
Mert kimerültek. Kevesen vannak.
2021. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!