Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg sok ellenzéki és...

Tényleg sok ellenzéki és fideszes normális,csak ez azért nem tűnik úgy,mert van egy-két troll?

Figyelt kérdés

Facebookon és ezen az oldalon is szoktam látni ellenzéki oldalról az olyan "értelmes" megnyílvánulásokat,hogy "fidesznyik,droid,birka" ÉS fideszes olalról is a "ballibsi,gyurcsanyista,sorosberenc" kifejezéseket.


Tényleg ilyen a többség,vagy ezek csak a hangos kisebbség?


2021. ápr. 13. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Igazad van.
Ez nem így can, tényleg ez a többség
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Inkább egy-két troll és jó pár birka mindkét oldalon.
2021. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

- Tényleg ilyen a többség, vagy ezek csak a hangos kisebbség?

- Igazad van.


Wait.. WHUT?!

2021. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ők nem érnek fel a Táncsics radikális balpárt minőségi szavazóihoz.
2021. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem pl van egy eléggé Fideszes ismerősöm, max annyi lehet a kapocs hogy nagyon vallásos keresztény, egyébként egy kenyérre kenhető végtelenül jóindulatú barátságos figura, aki a légynek sem ártana, tehát szöges ellentéte annak amit a Fidesz propagál. Szóval igen, elég fura dolgok ezek.


De olyat is ismerek aki Fideszes és egy félnótás mániákus hazudozó.

2021. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En meg azt sem veszem eszre, hogy ki a Fideszes es ki a szivarvanyos ellenzeki ... csak trollokat latok :)
2021. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

"tehát szöges ellentéte annak amit a Fidesz propagál"ű


a habzószájú elmebeteg baloldali médiából tájékozódsz arról, hogy a fidesz mit "propagál" vagy meghalgatod néha őket is?

2021. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mind a két csapatnak megvan a saját fix szavazótábora a kemény mag a sötét anyag. Velük nem lehet értelmesen beszélgetni. Próbáltam már, de 5 perc után oda jutottunk hogy azért is gyurcsány a hibás mert aznap fújt a szél. Aztán vannak a kétbites szavazók akiket el lehet intézni a jön a migráncs vagy a nem lesz közmunka ha az ellenzékre szavazol felhívással.

A maradék megpróbál mérlegelni, és a melyik a kevésbé rossz alapon próbál szavazni. Velük lehet beszélni és ők azok akik nyitottak lennének egy vállalható, hiteles jövőképet nyújtó alternatíva számára is.

2021. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a csok is egyfajta segély csak nem annak nevezitek és elég diszkriminatív módon osztogatjátok.
2021. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem a csok az csak egy ici pici kompenzáció ahhoz a hasznoshoz képest amit a megszületett gyerekek adnak a társadalomnak


tényleg sikerült idefröcsögni, hogy a gyerek felnevelése az pont olyan, mint amikor rikárdó mónika sót néz, mert 60 ezer forintból már le lehet élni egy életet úgy hogy egy percig nem kell dolgozni?

2021. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fideszesek közül akik nagyon aktívak: pesti tv, fidelitas, és azok akik már már fanatikusan elkötelezettek, így joggal feltételezhető a fidesz szavazókról hogy idióták. Ugyan ez az ellenzék, bár ott nem láttam még ilyen szintű elkötelezett, fanatikus embereket, de azért van ott is egy két hülye.
2021. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!