Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A járvány visszaszorulásához...

A járvány visszaszorulásához hozzátartozhat az, hogy a magyarok becsületesen betartották a koronavírus elleni védekezésről szóló szabályokat? Orbán pénteken megköszönte a magyarok fegyelmezettségét.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá,úgy gondolom és szerintem nem állok távol a valóságtól.
2021. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
szerintem egyáltalán nincsen visszaszorulva a járvány, így a kérdés eleve nem igaz.
2021. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja! Betartottak egymásnak, ahol csak lehetett, hogy a saját személyes érdekeiket érvényesítsék! A fegyelem nagyjából olyan párosítás az átlag magyarral, mint lovat párosítani a hátúszással!

Semmi köze nem volt fegyelemnek a fejleménykehez!

2021. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

#2!


Van a "szerinted" és vannak a tények.

Már majdnem 1 hónapja csökkennek a napi úgy esetszámok.

A fertőzöttek száma még növekszik és ez még 2-3 hétig így is lesz.

Most tovább tart a gyógyulás, mint egy éve és 2-3 hét múlva a lakosság jelentős rész megkapj a 2. oltását is.


Sokan nem tartották be megfelelően a szabályokat, de már sokkal jobb a helyzet ilyen téren is, mint őssze vagy múlt nyáron.

2021. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
A járvány nem szorult vissza, az emberek meg egyre nagyobb arányban sz.rják le a szabályokat.
2021. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Persze volt aki betartotta a szabályokat és hozzájárult a járvány megfékezéséhez és volt aki nem.
2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Én olvastam egy konteót amiben az volt,hogy ez kínaspecifikus vírus.Csak a kínai embereket támadja.Ha mondjuk ez igaz lenne akkor lehet,hogy azok az emberek akikben ezek a gének megvannak jobban megbetegednének,akikben nincs az meg akármekkora tömegbe mehetne ,nem lenne semmi baja.De ez csak összesküvés-elmélet.
2021. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 árokpart ***** válasza:
65%
Sajnos a járvány korlátozásoktól független akkor is ha nő az esetszám, akkor is ha csökken. Ilyen a járvány természete.
2021. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Jön a nyár, megy szabira a vájrusz. Szeptemberben majd jön az új évad, a vakcinaálló mutánssal a főszerepben.


Unalmas és kiszámítható a hiszti, tavaly megmondtam, hogy ez lesz a forgatókönyv, és mindenki idiótának nézett.

2021. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Korábban ismerőseim közül egyik, másik elkapta, ennyi.

Ujabban egy ember hazaviszi, szülök, nagyszülők, gyerekek mind elkapják sorozatban.

Talán a brit vírus tényleg jobban fertőz.

2021. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!