Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » M1 fanok? Ti mennyire hiszitek...

M1 fanok? Ti mennyire hiszitek el, amit összevissza hazudnak napi szinten nektek? Kicsit sem forsul meg a fejetekben, hogy ebből egy szó sem igaz, csak uszítanak?

Figyelt kérdés

[link]


Ettől a csavotol kifejezetten hányok, es ilyenekert fizetunk adomilliardokat.



2021. ápr. 14. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, köszi a linket, még nem hallottam korábban ezt a műsort.

Nagyon jól, érthetően beszélt az ürge és Soros cikkben, nyilvánosan megjelent mondatairól beszél.

Mi ebben a hazugság? Ezt írta le Soros a cikkben amit elmondott? Igen, ezt írta le. Amit állított az ürge, azok igaz információk voltak? Igen, azok. A véleménye lenne szerinted hazugság? Egy vélemény? Csak nem tetszett neked.

De azért vicces, hogy 2021 április 14-én teszel fel kérdést a 2020 decemberi műsorról.

2021. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az meg viccesebb, hogy ti 2021-ben is elmult nyolc eveztek. 😂😂
2021. ápr. 14. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

#1 a hazugság a kottájából játszás például, amit nem írt le. Hülye is lenne leírni még ha igaz is lenne.


Tovább nem néztem.

2021. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#2 Kérdező, itt te elmúltnyolcéveztél egyedül.

hazugságot persze nem tudtál mutatni abból amit az ürge mondott.

2021. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!