Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc kinek lövette...

Gyurcsány Ferenc kinek lövette ki a szemét amiért "szemkilövető" lett a neve?

Figyelt kérdés
Mert akinek kilövette biztosan nagyon híres lett emiatt. Vagy ez is csak ilyen 'a barátom húgának a fia hallotta a keresztapjától, hogy látott valakit akinek' már nem volt meg a szeme mert kilőtték?
2021. ápr. 14. 15:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%
Nem volt az egy nagy durranás. Volt egy csomó békés tüntető. Majd közéjük lett küldve balhézni a fradi ultra. Ők direkt azért, csinálják a balhét. Az ilyet más országokban is leállítanak a rendfenntartó erők. Ilyen rendfenntartásban aki rosszul jár. Ilyen esetben, a rendet kell fenntartani, nem tudja megtenni egyik rendfenntartó sem, megkérdezze, ugyan maga békés tüntető, vagy simán járókelő, vagy talán csak a balhét csinálni jött. Arról senki nem beszél, kik és miért is csinálták a balhét. Csak úgy mellékesen, kint voltam én is és kaptam is. Talán egyetlen jó lépése volt Gyurcsánynak, hogy közbe lépett, nem lett több kár és személyi sérülés.
2021. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

Örülök neki, hogy te meg vagy elégedve orbánnal. Ő nem lövet, ő csak lop, csal, hazudik. Tudom-tudom, gyurcsány, migránsok, soros.

Gyurcsány lehet, hogy 120 rendőrt hívott be, orbán meg eladta az országot pénzért a letelepedési kötvényes maffiózóknak, a kínaiaknak meg az oroszoknak. Inkább 120 izraeli rendőr, mint amit obán csinál.

Egyébként milyen érdekes, hogy ilyenkor jó forrás az index, de minden más alkalommal hazudtak, mint most a telex :)

2021. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

"Tudom-tudom, gyurcsány, migránsok, soros."


az miért van, hogy a ballibek olyan dolgokkal akarják illusztrálni, hogy a zÓRBÁÁÁN milyen képtelen kommunikációt folytat, amibe történetesen tökéletesen igaza van?


tudom-tudom, stadion, mészáróóós, az a baj hogy továbbmennek

2021. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
8%
le van írva valahol, vagy elhangzott gyugyu szájából utasításként, hogy vér folyjon a felkelés leverésekor?
2021. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
"Szabadfi tábornokkal lényegében folyamatosan kapcsolatban vagyok, külön és kifejezetten utasítást adtam, hogy valamennyi rendelkezésre álló eszközzel a leghatározottabban lépjen fel."
2021. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%

#24 Gyurcsányod saját maga nyilatkozta hogy október 23-án állandó kapcsolatban volt az események alatt a budapesti rendőri vezetéssel és mindenről pontosan tudott.

Nem más mondta ezt hanem ő maga. Ha bármi nem úgy történt volna ahogyan ő azt akarta, akkor leállíthatta volna. megtette? nem. Az ha egy ország vezetője tudja hogy lőnek az emberekre az utcán és megtehetné hogy ezt megállítja de nem teszi, az pontosan ugyanaz mintha ő maga adta volna parancsba hogy megtegyék.

Ha az utcán a haverod megver valakit és te ezt végignézed majd megveregeted a vállát hogy ügyes volt, mielőtt megy és megveri a következő embert, akkor téged teljes joggal leültetnek ugyanúgy, mint őt. Gyurcsány ennek minősített esete.

2021. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

gyurcsányék hozták a törvényeket

gyurcsány dróton rángatta a rendőrséget

jó, hogy a bíróságon nem gyurcsány ült be ítélkezni

2021. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
90%
27-es, amúgy ki tudja ennél a pontnál? Lehet álruhában volt. :/
2021. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ami akkor történe, éles lőszer kellett volna!
2021. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!