Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc azt mondta...

Gyurcsány Ferenc azt mondta előző parlamenti beszédében, hogy börtönbe fogja juttatni Orbánt 20.000 ember haláláért, és ezt nem ússza meg. Te változtatsz emiatt a szavazatodon?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Egyébként is az Ellenzéki Összefogásra szavaztam volna, most is arra fogok.
Egyébként is a Fideszre szavaztam volna, most is arra fogok.
Eddig a Fideszre szavaztam volna, de emiatt az Ellenzéki Összefogásra szavatok, mert Orbánt én is börtönben akarom látni már!
Eddig valami súlytalan viccpártra (pl. Mi Hazánk, Kétfarkú) szavaztam volna, de ezért az Ellenzéki Összefogásra fogok.
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Ingyen elmennék a gyárba melózni a lámpavasakat csinálnák ezeknek a tetveknek a választás után.Mindegyik lóghatna kinn pár napot, hogy megnézzék az emberek kik voltak azok akik a 10 év alatt tönkretették az országot.
2021. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Hálas dolog miutan őt se csukták le amiert a tönkszélere jutatta az orszagot es a keleti vakcinák ellen kampanyol. Igaz, azt a sajat szavazoi se vettek komolyan.
2021. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Feri feljelenti aztán a bíróság majd eldönti hogy bűnös e vagy sem.
2021. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván nem lesz semmi a börtönbejuttatásból. De ezen a kamu nagyottmondó ígéreten nem fog fennakadni egy ellenzéki szavazó se. Csak azon a nagy kamu ígéreten akadnak fel, hogy a Zorbán azt mondta mindenkit meggyógyít.
2021. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Feri jövőre is az ellenzék legkarizmatikusabb politikusa marad.
2021. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

emlékeztek még amikor a balosok vörös fejjel üvöltve mantrázták a balfékek és ellensúlyokat?


na ugye milyen szép, amikor egy politikus arról ordibál, hogy ő majd elintézi, hogy valakit lecsukjanak

2021. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

A figyelem középpontjában kell lennie gyurcsánynak. Ez az érdeke, hogy érezzük hogy ő a főnök.


Nem érdeke hogy elintézze a fideszt, mert amikor ismét tönkreteszi az országot nem fogja senki rendbetenni.


ugyanúgy kussolni fog ha győzne. Persze az országot tönkrebassza megint 🤣

2021. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ugyanúgy a Táncsicsra szavazok.
2021. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Gyurcsány az semmi, börtönbe juthatni a hülye is tud. De Első Árpádházi Jakab Péter le fogja fejeztetni.
2021. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

"mert amikor ismét tönkreteszi az országot nem fogja senki rendbetenni."

Talán tisztában van vele, hogy az ő állapotában ilyen hosszú távra már nem érdemes terveznie.

2021. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!