Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön elégedett a kormány járvány...

Ön elégedett a kormány járványkezelèsèvel?

Figyelt kérdés
Szavazzon!

2021. ápr. 14. 20:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%
17-es hirtelen nem is tudom, hogy neked vagy Merkely, Szlávik vagy Rusvainak higgyek... xD hisz annyira hiteles vagy, mnit egy orvos...oh wait.. :D Nagyon gáz ez a tagadás, kb mint ha a maszk használatát tartanád hülyeségnek, aki meghazuttol egy tényt, azzal nem szabad leállni vitatkozni, full fölösleges, nem akarom elmagyarázni, hogy a fű miért zöld színű.. :P
2021. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 krwkco ***** válasza:
65%

#21

Higgyél Káslernek, aki írásban és hivatali beosztásánál fogva rendelte el, hogy kit kell kornavírusosnak tekinteni. Amit linkeltem is.


"aki meghazuttol egy tényt, azzal nem szabad leállni vitatkozni,"

Hálás lennék, ha megírnád, hogy milyen tényt hazudtoltam meg. És milyen indoklással lehet ezt ténynek tekinteni. Amit Szlávik mondott azt is idéztem. De egy ilyen szóbeli közlést értelmezni kell és lehet. Nem csak egyetlen mondat kiragadásával a három hónapról. És igaz, hogy azt mondta, hogy máshol enyhébben számolnak, de semmilyen szinten nem fejtette ki, hogy ez mekkora különbséget jelent. Enélkül pedig ez eléggé propagandának hangzik. Mint amikor kis igazságot megpróbálnak mindenre kiterjeszteni.


Egyébként az én hozzászólásaimban érvek szerepelnek, amiket át lehet gondolni. A Te 21-es hozzászólásodban van valami, amit érvnek lehet nevezni?


#17

2021. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#21


higgyek... xD hisz annyira hiteles vagy, mnit egy orvos...oh wait.. :D Nagyon gáz ez a tagadás, kb mint ha a maszk használatát tartanád hülyeségnek, aki meghazuttol


Kedves 17-es! Ha már a gáz dolgoknál tartunk,az írásod pontosan az. Xd,angol szavak,helyesírási hiba...

2021. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 krwkco ***** válasza:

#23

"Kedves 17-es! Ha már a gáz dolgoknál tartunk,az írásod pontosan az. Xd,angol szavak,helyesírási hiba..."


Ezt biztos, hogy nekem szántad? Egyetlen angol szót használtam: a "COVID"-ot. Ez a betegség nemzetközileg használt neve. Nincs hasonló pontosságú magyar rövidítés.

Ami a helyesírási hibákat illeti, egyetlen "ó" helyett "o" tévesztést találtam, egyszer elütöttem a COVID-ot és ezenkívül nem mindig megfelelően használom a vesszőt.

Szerintem ez (ilyen hosszú kommentnél) bőven a gyakorikérdések színvonala felett van.

#17

2021. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#17/24


“meghazuttol”

Na látod,ez például meghazudtol.

2021. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 krwkco ***** válasza:
62%

#25

Anyám, borogass! Ezek szerint komolyan gondoltad a 23-as kommentedet.

A "meghazuttol"-t az előző kommentből idéztem. Idézőjelek között, betű szerint, ahogy szokás. A saját szövegemben "hazudtoltam"-ot használtam.

Nevetséges!

#17

2021. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem látom az idézőjelet
2021. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 krwkco ***** válasza:

#27

Ez a vita egyre feleslegesbbé válik, de legyen...

Az én hozzászólásaim (17, 19, 22, 24, 26) közül a 22-ben és 26-ban szerepel a "meghazuttol" változat. És 1-4 karakterrel előtte ott van az idézőjel.

2021. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
9 millió halottnál elégedett leszek.
2021. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
40%
Elégedett, Budapesten mára nem lehet 300 nettó alatt keresni, megőrizte a kormány a munkahelyeket, stabilan tartotta az Forint értékét.
2021. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!