Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok és szavazóik...

A Jobbikosok és szavazóik kiröhögték volna az embert 5 éve ha azt mondták volna nekik, hogy Gyurcsánnyal fognak ölelkezni és DK jelölteket fognak támogatni közös körletekben?

Figyelt kérdés

Felvetetettem ezt egy Jobbik képviselőnek amikor a piacon összefutottunk és először hebegett habogott majd azt mondta, hogy ők már akkor is igazából egyetértettek a DK-val csak nem így meg nem úgy , meg amúgy Gyurcsány már megváltozott meg amúgy ő nem is vezető csak a háttérben van meg így meg úgy..


Hát a végén kiröhögtem és szebb jövőt kívántam neki..


2021. ápr. 16. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó látni a fideszesek vergődését, megvalósult a rémálmuk, az ellenzék összefogott. Lehet ekézni Jakabot, de ez az egyetlen út a Fidesz leváltásához, Vona is rájöhetett volna, akkor most nem lenne 2/3.
2021. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8! vok. " 9/11 A kérdező kommentje: #8 Beírhatsz a DK pártkönyvedbe egy piros pontot!" Köszönöm az engedélyedet, de erre tényleg semmi szükségem nincs. De töled igazán szép gesztus volt!
2021. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!