Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki előválasztás...

Az ellenzéki előválasztás hogyan fog zajlani? Vidékiek is szavazhatnak?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nekem bármelyik jelölt jó, a Fidesznél még egy füves csimpánz is alkalmasabb és kevésbé kártékony, szóval nekem mindegy ki lesz végül a jelölt, rá szavazok majd jövő ilyenkor.

De ettől függetlenül van egy preferenciám, bizonyos jelölteket alkalmasabbnak találok másoknál (direkt nem írom le melyiket), így lehet részt vennék az előválasztásban ha lehetséges. De hogyan fog ez zajlani? Csak Pesten lesz a választás vagy vidéken is lehet szavazni?



2021. ápr. 16. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tervek szerint az összes választókerületben lesz előválasztás. Nyilván a vidéki választókerületek jelöltjeiről nem a budapesti lakosok fognak szavazni.
2021. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is lesz. Jelenleg arról megy a vita, hogy lehessen online is szavazni de mivel ez egyedül a Momentum érdeke így talán a tisztán online szavazás nem fog játszani. (kell majd előregisztráció)
2021. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Még az ellenzéki Összfogas Pártjai sem tudják
2021. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

"Előre leszögezném hogy nekem bármelyik jelölt jó, a Fidesznél még egy füves csimpánz is alkalmasabb„


Nem is indul egy olyan jelölt sem akinek képességei meghaladnák az emlegetett drogos majomét.

2021. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Persze, hiszen se a fideszesek se a mihazánkosok nem vesznek részt az előválasztásban. Ezt eddig is tudtuk, semmi újat nem mondtál.
2021. ápr. 16. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:
2%

#5

Hát akkor ez a magyarázat, hogy nem indul olyan, akinek a képességei meghaladják a drogos majomét. Mert ha indulnának Fideszesek/Mi Hazánkosok, akkor lenne olyan, aki értelmesebb. De mivel nem indulnak, csak az ellenzékiek, ezért nincs. :D

2021. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha nem haragszol, a kérdésem nem a fideszesekhez szólt. Ti tudjuk jól hova fogtok szavazni, hiszen krumpli lesz, migráncs meg nem lesz, így minden vágyatok teljesül. Én most azokhoz szóltam akiknek elegük van a nyílt lopásból, hazudozásból, ámokfutásból, és normális országot akarnak. Köszi hogy tiszteletben tartod!
2021. ápr. 16. 23:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Haragszom.
2021. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Még az iróniát sem érti és örül neki. Ilyenek ezek a Fideszesek.


Jakab Péter Facebook oldalán lehet nézni például hogy melyik körzetben ki indul. Nem csak Jobbikosokat mutat be, hanem mindenkit.

2021. ápr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Jó ez az írónia dolog. Ha felsülsz egy visszavágással, csak rá kell mondani utólag, hogy irónia volt.
2021. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!