Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter felszólalásai...

Jakab Péter felszólalásai miért nem helytállóak?

Figyelt kérdés
Miért mondják sokan, hogy színész és csak üvöltözik. Bármilyen vádjának utánanéztem mind rendben és korrektül igaznak bizonyult. Rossz az előadó módja? Vagy az emberek tájékozatlanok? Bizalmatlanok?

2021. ápr. 17. 02:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem helytálló felszólalása eddig még nem volt. A kérdés kitaláción alapul.
2021. ápr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Félnek a Fidesznél szóval kell egy durva lejáratókampány.
2021. ápr. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert demagógok és manipulatívak, céljuk az emberek érzelmeinek befolyásolása. Pl. aki elhiszi, hogy egy ilyen gazdag ember párizsin él, az egy ostoba barom, már bocsi.
2021. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Látványosan nem szól semmiről.

Volt ilyen, csak az műveletebben tolta.

Torgyánnak hívták, neki is zavaros előélete volt.

1,2%-ra tudta levinni a Kisgazda Pártot.

2021. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3as

Orbán vagyonnyilatkozatát aki elhiszi az mi?


Én is szeretem a paprikás krumplit, pedig nem vagyok csóró. Nem értem ez miért probléma? Ki mondta, hogy párizsin él? Mert evett egyszer?? Olyan nyomorult vagy.

Képzeld én 100 ftból kenyeret eszem mindennap ami olcsóbb mint a párizsi. És? Akkor mi van ?? Ez az érved a felszólalásai ellen? Felszólalt talán hogy párizsit eszik? Rohadtul nem. Ebből jön le, hogy nem a kérdésre válaszolsz, olyan elfogult sötét vagy.


Válaszolj normálisan te ostoba barom.

2021. ápr. 17. 09:06
 6/11 A kérdező kommentje:

4es


Látványosan a valóságot mondja és javaslatokat tesz, hogy mi lenne helyes ebben a helyzetben.


Például nem üzbég magyar burgonyakutató intézet.

Például nem vadászkiállitás milliárdokért a virusidőszakban.


Hanem érdemi segítség a vendéglátósoknak. Álláskeresési járulék. Azaz ne 3 hónapig kapja ha valaki munkanélküli lesz, mert gusztustalan utána azzal érvelni, hogy nincs munkanelkuli, holott csak lejárt a 3 hónap..

Minimálbér emelés, mert európában nekünk a legkevesebb a közel legmagasabb adóhoz képest.


Rohadtul elfogultak vagytok. De az nem zavar senkit h Meszarosnak 500 milliárd forintja van. Teljesen véletlenül Orbi gyerekkori barátja és teljesen véletlenül 2010tol indult be a szekere.

Hát jól van.. lopjanak csak.

2021. ápr. 17. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Bár sok mindenben - sőt mindenben - igaza van Jakabnak, de szimplán retorikával nem lehet kormányt váltani. Oda kell az intelligens érvelés is (a kiabálás nem számít annak). Én intelligens érvelést egyedül Márky-Zaytól hallottam.
2021. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6, megértem, hogy jól kijössz Jakabbal, te éppúgy látványosan nem a valóságról beszélsz.

A minimálbért az Érdekegyeztető Tanács állapítja meg, jó sok szereplővel a három oldal képviseletében, ebből az egyik a kormány.


Volt az úgy, hogy az MSZMP KB sugallatara a kormány döntött a béremelésről: nem volt valami frankó élet.


Hogy te nem tudod, hát elmegy.

De hogy egy miniszterelnök aspiráns ne tudja, az gáz.

Vagy a haverja, Gyurcsány, aki halott anyjával példalózik a csirkjefarhát 60 Ft-os áfáján, miközben a a töredéke sincs.

Hogy az árát nem.ismeri megértem (de akkor ne ezt hozza elő), de hogy azt sem, hogy vagy négy éve 5%os kulcs alá esik, az is gáz.

Miniszterelnök jelöltek?

Ne tréfálkozzunk.

Ahhoz nem szónokolni kell!

2021. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8as


És kik az OÉT tagjai?

- Kormány

- Munkaadók

- Munkavállalók(szakszervezetek)


Tudod, ha nem nálunk lenne a legmagasabb járulék az EU-ban a munkavállalók után,( ha ezt nem tudtad elmegy) akkor az a pénz ami most a kormányt gazdagítja, mehetne a munkavállalóknak is.

Természetes, hogy ekkora járulék mellett nem akarnak bért emelni a munkaadók, ugyanis sokkal kevesebb profitjuk lenne, mint más EUs országok munkaadóinál.


A járulékok mértékéről ki dönt szerinted? Miért nálunk messze a legmagasabb? Csehországban pl. majdnem feleannyi.

2021. ápr. 17. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki gazdag nem egyenlő azzal, hogy nem zabálhat parizert vagy bármilyen olcsó szalámit. Nem kötelező senkinek sem a téli szalámi, az 5000ft/kg kolbász. Nekem semmi bajom azzal, hogy parizert eszik. Érdekes azzal miért nem foglalkoznak, hogy a 133 legbátrabb a gundelban zabál naponta?
2021. máj. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!