Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » (Fideszes) nemzeti kereszténye...

(Fideszes) nemzeti keresztények! Hogy viszonyultok a kínai Fudan egyetem Budapestre telepítéséhez?

Figyelt kérdés

Hogy lehet összeegyeztethető egy kommunista diktatúra egyetemének idehozatala (ráadásul fél billió forintnyi kínai hitelből), azokkal a keresztény/nacionalista eszmékkel amikre hivatkoztatok az elmúlt években?


Elsősorban saját megfejtéseket várnék, de ha nincs más, akkor jöhet a kormány lakájmédiájának narratívája is.



2021. ápr. 17. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Ez egy kiváló kezdeményezés, alább kifejtem az álláspontomat.
Neutrális vagyok, nem is akarom érteni az ügyet.
Fideszes vagyok, de én is felháborítónak érzem.
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Orbán Viktorral értek egyet!
2021. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Nem vagyok benn biztos, hogy ez az egész jól fog elsülni, ha tényleg igaz, hogy az építésben magyar cégek egyáltalán nem vehetnek részt...

Az építési telket is ingyen adja az állam, az építési anyagokat is Kínából hoznák.

Itt van ez a kémkedés dolog is...

Ha értelmes és színvonalas szakok vannak az egyetemen, jó oktatókkal, az akár még jól is elsülhet, viszont a magyar egyetemeknek nem jó, ha a legjobb hallgatóikat halásszák el..

2021. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy nulla nemzeti keresztény válaszolt a kérdésre, vajon azt jelenti, hogy nincsenek nemzeti keresztények? 🤔
2021. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ.


3# Sajna a kényes témáknál mindig eltűnnek...

2021. ápr. 17. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

#4-es!

Nem tudom mennyire számítok nemzetinek, meg vagyok keresztelve, szóval keresztény az vagyok.

Pár éve volt hír, hogy Tóth Bertalan az MSZP-ből Kínában járt, a kommunista párt hívására.

Itt van Újhelyi véleménye:

[link]


Lehetne örülni a Fudannak is meg a Belgrádi vasútnak is, csak az az érzésem van, hogy nagyon rosszak a feltételek.

2021. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább a CEU-t preferálom!
2021. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akinek nem lenne világos, hogy miről van szó:

[link]

2021. ápr. 18. 08:37
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább rasszizmust láttom megbújni ebben az ügyben, nem a kínai egyetemmel van a baj, hanem a kínaiak ellen uszítanak rasszista indokból. Nem akarnak ázsiai embereket az országba.
2021. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as gondolkodása:

- Nem akarom, hogy 500 milliárd forintból építsenek egy full komcsi kémbujtató egyetemet Magyarországon.

- RASSZISTA VAGY!!!4!!

2021. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 8-as nincs tisztában a szavak értelmével!

Fidelitaszos a szerencsétlen, úgyhogy nem tehet róla...

2021. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!