Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A parlamenten kívüli pártok...

A parlamenten kívüli pártok közül van olyan aki képes lenne az ország vezetésére?

Figyelt kérdés
Én jelenleg a mai parlamenti pártok és képviselők közül egyikben sem bízok.

#párt #Magyarország #parlament #Ország vezetés
2021. ápr. 18. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy csapat csimpánz az állatkertből.
2021. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
A Táncsics Radikális Balpárt.
2021. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem az a szomorú, hogy parlamenten kívül nincsenek kormányzóképes pártok, hanem az, hogy a Fideszen kívül nincs egy párt sem, amiről el tudom képzelni, hogy képes kormányozni egy országot. Gyurcsány is megmondta volt 2006-ban, hogy nem csináltak semmit.
2021. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A Táncsics radikális balpárt a legerősebb baloldali párt.
2021. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy. A LE az adók 75 százalékával párt. Nézz utána, szerintem legjobb párt ever.
2021. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánk Mozgalom kormányzóképes, tehát megvannak a szakemberei és politikusai, csak a megfelelő szavazatmennyiség kéne, hogy kormányra kerüljenek. Szerintem a parlamentbe bejutnak, de kormányra nyilván nem.
2021. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó de a mi hazánk nekem úgy tűnik kicsit hogy báb párt, és a cigányság nem örülne ennek a pártnak
2021. ápr. 23. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Azt gondolod, hogy a Fidesz bábpártja? Szerintem nem. A sajtótájékoztatóikon gépfegyveres katonák jelennek meg. Illetve több képviselője csinált valamilyen kormányellenes akciót. Belinkelek párat Novák Elődtől:

[link]

[link]

[link]

[link]

Mondhatod, hogy ezek csak akciók és nem valós cselekedetek, de ahol mihazánkos polgármester van, ott már megvalósítottak több programpontot:

-felszámolták azt a rendszert, amiben csak az oligarchák nyerhetnek a pályázatokon

-felújitották az iskolát, óvodát

-a két határmenti településen polgárőrséget/mezőőrséget hoztak létre, mert sok migráns átjut a kerítésen

-a segélyezést eltörölték: csak munkát tudnak adni annak, aki pézt szeretne és nincs ingyen pénzosztás

-segítettek a bevásárlásban az időseknek a koronavírus alatt

-és ami talán a legnagyobb eredmény:

-ingyen telkeket, tanyahelyeket adnak azoknak a nagycsaládoknak, ahol mindkét szülő dolgozik, kedvezményesen építhetnek házat

Azt gyakran mondják a pártra, hogy rasszista, de nem igaz. A cigányokat is ugyanolyan embernek veszik, mint egy magyart. A párt programja csak építő és romboló embereket különböztet meg. (nemzetiségtől függetlenül) Ha egy cigány becsületesen dolgozik, gyerekeket normálisan felneveli, akkor nem lesz semmi gond. Sőt még támogatnák is őket.

Ha dönteni akarsz a 2022-es választásra, igazából három esélyes lista van. Gondolom a Fidesz-KDNP-re és a DK-Momentum-MSZP-Párbeszéd-Jobbik-LMP szövetségre mondood azt, hogy nem bízol bennük. De ezen kívűl csak a Mi Hazánk esélyes bejutásra. Ezt úgy értsd, ha egy kis pártra szavazol és nem jut be a parlamentbe akkor annyit ér a szavazatod, mintha kidobnád a kukába. Ha abszolút nem tetszik ez a három lista, akkor még végső megoldásként tudok ajánlani egy negyediket, egy viccpártot. A Kétfarkú Kutyapárt az. A rájuk adott szavazat Magyarország párttámogatási rendszere miatt nem kidobott.

Tehát ha teheted válassz a három komoly pártból! (A Mi Hazánkot.)

De ha nem szimpatikus, akkor a Kétfarkú Kutyapártra leadott szavazat sem veszik el.

2021. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!