Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lezárástörvények követik a...

A lezárástörvények követik a tudományt? Tényleg az emberek megóvása a cél, vagy valami más zajlik a háttérben?

Figyelt kérdés
Az új törvények tiltják a legjobban működő ellenszereket a járványra. Szauna tilalom az egyik legsúlyosabb. Tudományos bizonyítékok alapján nem éli túl a szauna magas páratartalmat a covid19 vírus vagy a többi influenza. Az embereknek manapság sosem volt ilyen gyenge az immunrendszerük. Tényleg az emberek megóvása a cél, vagy valami más zajlik a háttérben?

2021. ápr. 18. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Bízok a politikusokban
Inkább a tudományban bízok
19 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Valami más zajlik a háttérben úgy gondolom.
2021. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Mivel minden ország a lezárással védekezett, így várható volt hogy Magyarország sem fog kimaradni a sorból, mivel minden ország az átoltottságra törekszik, így szintén Magyarország is erre törekedik. Másrészt ezt az egészségügyi világszervezet tanácsára teszik az országok. Az megint más kérdés, hogy a vírus csak ideiglenes védettséget ad, félévenként meg kell majd ismételni az oltást, pláne ha tovább mutálódik a vírus, akkor új, erősebb vakcinára lesz szükség.


Mindenki bizonytalan, hallani hogy az oltásban is halnak meg emberek, azt is hallani hogy a beoltott embereket sorra tesztelik pozitívnak (Pécsvárad), az pedig tény hogy minden emberben máshogy fejti ki hatását a vírus, van aki belehal, van aki tünetmentes marad arra vonatkozóan pedig semmit nem tudna, nem tájékoztatnak senkit hogy mitől van ekkora eltérés a vírus hatásai között.


Szóval én se nem hiszek a politikusoknak, se nem hiszek a tudománynak, én türelmesen várok hogy mi lesz, ha pedig netán újra elkapom a vírust és belehalok vállalom magamért a felelősséget.

2021. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
"Mivel minden ország a lezárással védekezett" Japán,Dél-Korea, Svédország nem, és összességében ezeken a helyeken sem rosszabba vírus helyzet, mind ahol mident lezártak. Márciusban több USA tagállam feloldott minden korlátozást, és több, mint egy hónap feloldás után, azokban a USA tagállamokban se rosszabba vírushelyzet, akik felodlották korlátoza´sokat, mind ahol továbbra is a lezárások vannak érvényben.
2021. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

"Szauna tilalom az egyik legsúlyosabb"


Betiltották, hogy legyen itthon szaunám?????????? MIKOR?????


"Tudományos bizonyítékok alapján nem éli túl a szauna magas páratartalmat a covid19 vírus vagy a többi influenza."


Tavaly ilyenkor még azt bizonygatták, hogy a 90-100°C-ot is simán bírja. Azóta nem?


"Az embereknek manapság sosem volt ilyen gyenge az immunrendszerük."


És mit tiltottak korábban, amitől erősebb lenne? A sportot? Az egészséges életmódot? Vagy mit?


"Tényleg az emberek megóvása a cél, vagy valami más zajlik a háttérben?"


Ha más lenne a cél, akkor agyevő vírusok lennének.

Várj... lehet, hogy már el is kaptad????

2021. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%

"ha tovább mutálódik a vírus, akkor új, erősebb vakcinára lesz szükség."


Nem erősebb vakcinára van szükség, hanem olyanra, ami a mutáns ellen is ad védelmet. Egyébként mit értesz a vakcina "erőssége" alatt?


"Szóval én se nem hiszek a politikusoknak, se nem hiszek a tudománynak, én türelmesen várok hogy mi lesz, ha pedig netán újra elkapom a vírust és belehalok vállalom magamért a felelősséget."


Ez szép és jó. Gondolom se családod, se senki másod nincsen. Így mondjuk lehet, hogy én is vállalnám.

2021. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Koplárovics Béci "Tényleg az emberek megóvása a cél, vagy valami más zajlik a háttérben?"


Na szerinted mi zajlik a háttérben?

2021. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%

"Na szerinted mi zajlik a háttérben?"


Ha így teszed fel a kérdést, akkor teljesen természetesen azt a választ várod, hogy nem, természetesen csak és kizárólag az emberek kiirtása, és vagy rabszolgává tétele lehet a cél. Az értelmi rabszolgává tétel már sikerült, ennek példájával gyakran találkozhatunk találkozhatunk itt a gyakorin is hasonló kérdéseknél.

2021. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
7.Nem.Valami más van a háttérben szerintem.Csak Te sem tudod a választ.
2021. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
8: Én egy sokkal magasabb szinten álló háttérhatalomban hiszek, mint amiben általában az emberek. Ha megnézed, itt a legtöbb háttérhatalom-hívő kb a saját értelmi szintjének megfelelő dolgokat hisze el: csip van az oltásban, ki akarják irtani vele az embereket, stb. Szerintem meg ha van "háttérhatalom", akkor nem ilyen átlátszó és szánalmasan gyenge megoldásokat alkalmaznak :)
2021. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez a vírus mesterséges. De elszabadult, és most fogják a fejüket, akik gyártották.

A teljes lezárással lehetett volna megállítani, de ezt senki nem merte meglépni. Szóval zártak egy kicsit, ami többet ártott, mint használt, mert pl. a magyar kisvállalkozók beleroppantak, a nagy multik még jobban meggazdagodtak. Hiszen mindenki inkább a nagy boltokban vásárolt, mert a kicsiket bezárták. Nyilván nem a kisboltban terjed, ahol egyszerre 1-2 ember fér csak el, de mindegy is.

Inkább egy rövidebb teljes lezárás kellett volna, mint ez a csikicsuki, ami most van.

2021. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!