Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi indokolja a Terrorelhárító...

Mi indokolja a Terrorelhárító Központ létrehozását?

Figyelt kérdés

Nálunk nincsenek terroristák, utoljára a pintérék robbantgattak.Van már egy TESZ (Terrorelhárító Szervezet)ünk,szóval van már terrorelhárításunk.


Csak nem egy újabb zsidók által kézivezérelt, hazafiakat vegzáló szervezet ?


2010. aug. 21. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Indúl a tisztogatás.

Aztán a FDideszes pálfordulás, és kiderűl hogy még is, nagyon is nemzeti!


Csak épp likud.

2010. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jönnek itt létre a szervezetek, mint állat.

[link]


Spóroljunk az állami kiadásokon, vagy mifene.

2010. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Bár nem vagyok rendőr, de én úgy emlékszem, hogy az előző Orbán-kormány idején is egy szervezetbe tömörítették a terrorelhárítást. Talán csak egy "mindent vissza" lépés ez a rájuk amúgy is jellemző nagy központosítás. Egyébként a "terrorelhárításba" beletartozik a különböző veszélyes bűnözők elfogása, fontos emberek/tárgyak/létesítmények védelme, túszmentés stb., arra viszont szükség is van.


Egyébként nem kell mindenbe a zsidókat beleképzelni, mert a paranoia előbb utóbb gumiszobába vezet.

2010. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

"Jönnek itt létre a szervezetek, mint állat.

[link]


Ezen egyszerre felsírtam, felröhögtem és beszartam. Hatalmas!

2010. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
A Fidesz embereinek kellenek a jól fizető,magas pozíciók! Ha nincs megfelelő,akkor létre kell hozni egyet. Ez éppolyan,mint a minisztereken való spórolás. Kevesebb a minisztérium,de van kettő miniszterelnök helyettes és ötször annyi államtitkár,mint az előző kormány alatt volt. Az egyik miniszterelnök helyettes pedig még soha nem szerepelt sehol,nem tudni,hogy egyáltalán mit csinál. Azonfelül,hogy az egyházzal tartja a kapcsolatot. (Semlyén úrról van szó)
2010. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy painttel meg wordarttal készült 20 perce :D

kösz :D

2010. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan, lassan már a hazafi szót is kezdik kisajátítani egyesek.


Szóval a hazafiakat figyeli a Fidesz, meg a zsidók meg blabla. Azaz ha én nem lázadok a rendszer ellen és nem utálom a zsidókat, akkor már nem is lehetek hazafi?


Amúgy ez a kuruc szokása, hogy hazafi az, aki a mi oldalunkon van.

2010. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

"Az egyik miniszterelnök helyettes pedig még soha nem szerepelt sehol,nem tudni,hogy egyáltalán mit csinál. Azonfelül,hogy az egyházzal tartja a kapcsolatot. (Semlyén úrról van szó)"


Semjént tegnap láttam ácsorogni a Lajtán. Ez már munkának számít?

2010. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen. Komoly munka. Tesztelte a fedélzet teherbírását. Szóval ő egy szilárdságtani szakértő. Úgyhogy légyszíves ne bántsd.
2010. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Szóval a hazafiakat figyeli a Fidesz, meg a zsidók meg blabla. Azaz ha én nem lázadok a rendszer ellen és nem utálom a zsidókat, akkor már nem is lehetek hazafi?



NEM.

2010. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!