Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered most ez Balkáni...

Honnan ered most ez Balkáni határrendezős dolog? Főleg az, hogy Magyarország ehhez asszisztálna?

Figyelt kérdés

Több média is lehozta, de nekem nagyon sántít az egész, hogy ehhez, hogy kapcsolódik be a Magyar Kormány.


Amúgy én örülnék legjobban, ha lenne a népeknek önrendelkezése, és határrendezés, de csak akkor ha így a Vajdaság északi részeit megkapnánk.


Szerbia számára pont ez lenne az áldozat azért, hogy ő pedig szerb többségű boszniai, koszovói területeket kapjon.



2021. ápr. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Már megint beszívtál?
2021. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: még mindig nem olvasol híreket?
2021. ápr. 18. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Jó kérdés honnan ered, egyszer csak felbukkant a semmiből a téma mindenféle előzmény nélkül.


Azzal egyetértek, hogy ha már Dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr is a támogatója a törekvéseknek, legalább kilobbizhatott volna valamit a Vajdaság ügyében is.

2021. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam kimaradt, írsz egy megbízható linket?
2021. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4:

[link]


[link]


Ez a kettő amivel szembe futottam, de ahogy én is írtam a kérdés alatt, nekem is sántít a dolog, nem tudom mire van ez alapozva ilyen komolyan.

2021. ápr. 18. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 voltam:


"A horvát Jutarnji List meg nem nevezett szlovéniai forrásaira hivatkozva azt közölte, hogy a titkos térképszabászat hátterében Aleksandar Vučić szerb köztársasági elnök és Orbán Viktor magyar miniszterelnök áll."


Szóval egy horvát újság szerint, valamelyik noname szlovén újságra hivatkozva közli, hogy Vucic és Orbán Balkán újraosztását tervezi. Miért nem volt megnevezve a szlovén újság? Honnan értesültek erről a szlovénok?


Ez a cikk rengeteg kérdést vet fel, és nem az az egyetlen, hogy Orbán miért vesz részt benne. Először várjunk, amíg szerb és/vagy magyar oldalról érkezik megerősítés erre a cikkre, addig kezeljük fenntartásokkal.

2021. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: egyetértek. Már az baj, hogy ez így lejött. De ilyenre felkapja az ember a fejét.
2021. ápr. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!