Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak, hogy Gyurcsányék így...

Annak, hogy Gyurcsányék így pofára estek az oltásellenes kampányukkal, lesz-e következménye a 2022-es választásokon?

Figyelt kérdés
Egész Nyugat a keleti vakcinákért sóvárog, Magyarországot is a kínai és orosz oltás húzza ki a pandémia csávájából, tehát Gyurcsányék és az ellenzék ellenkampánya végleg elhasalt, ezt már a szavazóik is jól tudják. Szerintetek mennyi szavazatot veszíthet Gyurcsány és bandája emiatt a blamázs miatt a 2022-es választásokon? Ezzel gyakorlatilag eldőlt 2022?

2021. ápr. 19. 12:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

#19. A következőt idézted tőlem: "politikai alapú hergelés a vakcinák ellen". Erre bizony az általam linkeltek választ adnak. Ami félrevisz, az a (szándékosan?) rosszul feltett kérdésed, ami arra kérdezett rá, hogy mikor mondták az ellenzéki pártok, hogy az emberek ne oltássák be magukat. Ugyan tudnék erre is érvelni, de éppenséggel ilyet pont nem állítottam, így talán ezt meg sem kell próbálnom alátámasztani. Az viszont, hogy politikai, és nem szakmai alapon hergelt a DK a kínai és az orosz vakcinák ellen, az tagadhatatlan tény (majd csatlakozott ehhez a többi ellenzéki összefogásban résztvevő párt is). És én azt is értem, hogy a szavazóik tényleg elhiszik, hogy ez kedvenc pártjuk részéről valamiféle elővigyázatosság és a lakosság féltése volt, de a valóságban a DK részéről sajnos minden Covid-halott egy kis lépés a húsosfazék felé. Ne engem kérj számon, amiért én nem vagyok vak és ezt észreveszem, hanem egyrészt talán őket b@sztasd, hogy mégis hogy jönnek ők ahhoz, hogy hergeljenek egyrészt egy olyan vakcina ellen, amit kiváló magyar járványügyi szakemberek vizsgáltak és engedélyeztek (Sputnik V, ami eddig ráadásul sokkal jobban bevált, mint az EMA által engedélyezett AstraZeneca), másrészt egy olyan ellen, amivel az engedélyezés pillanatában több ember volt sikeresen és problémamentesen beoltva a világ több országában, mint az összes többi vakcinával együttvéve (Sinopharm), ami információ bármilyen tesztnél többet mond.


Tudod, ez már veszett ügy, és sajnos úgy látszik, hogy mára annyi maradt a baloldalnak, hogy de a Feri nem is azt mondta és különben is beoltatta magát. Ez a kognitív disszonancia remekül működik egy pár szavazónál, de a normális emberek legnagyobb bánatotokra most is látják, hogy kb. akkora öngól lett ez az ellenzéknek, mint pár éve a migráció.

2021. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
#20. Igen Sherlock, nem én találtam ki és nem véletlenül idéztem szó szerint. A helyzet azonban az, hogy nem is a kormány találta ki, hanem a tudomány képviselői, és ebben 100%-ig igazuk is van. Nyugi, attól, hogy beoltatod magad, még szidhatod tovább a Fideszt nyugodtan.
2021. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
38%

#22

Ezt a mondatot mondjuk éppen Orbán Viktor találta ki (vagy legalább neki adta a propaganda a szájába) - tudtommal ő nem a tudomány képviselője, hanem egy elmebetegséggel gyógykezelt diktátor... Ilyen sületlenséget felelős tudós ugyanis nem mond.

2021. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%

21.mi az, hogy "rosszul feltett kérdés"??? Hogy lehet egy kérdést rosszul feltenni? Én ezt kérdeztem, ez a kérdésem, ha nem tetszik neked, mert nem tudod azt a választ adni rá, amit szeretnél, az csak azt bizonyítja, hogy az ellenzéki pártok nem kampányoltak az ellen, hogy az emberek beoltassák magukat, se általában a vakcinák ellen. A DK tett közzé egy petíciót, hogy ne lehessen olyan vakcinával oltani, ami nincs jóváhagyva az EU-ban. Erre jött orbán a szokásos hazugságával, amit persze a fidesz-hívők elhittek minden gondolkodás, kételkedés, utánannézés nélkül, hiszen ha orbán mondtad, akkor az úgy van.

"nem szakmai alapon" Mert te gonodolom orvos vagy, ezért kétségbe vonod más orvosok és az Orvosi Kamara véleményét:

Az orvosok is szeretnék tudni, hogy az állam mit adatna be a betegeknek ( [link]

Az Európai Gyógyszerügynökség által nem engedélyezett, nem vizsgált vakcinát még ma is vannak orvosok, akik nem ajánlanak.

Egyébként meg büszke lehetsz vezéredre, mert neki köszönhetően nem fogják elfogadni sehol a magyar oltási igazolványt, mivel ő úgy döntött nem lesz rajta kit mivel oltottak be. Azt hitte ezzel kijátsza majd az EU-t, aztán jól ráfaragott, mert így nem csak azokat nem fogadják el, akiket kínaival vagy orosszal oltottak, hanem senkiét, akit Magyarországon oltottak.

2021. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
15%

#23. Hallod, tényleg elmentek már a bús pics@ba ezzel. A MOK elnöke elég lesz?

[link]

2021. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%
A hét elején az ellenkezőjét mondta, de ez persze teljesen normális orbánisztánban, mert a hét eleje óta szóltak neki, hogy ő igazából nem úgy gondolja, ahogyan a hét elején állították. Gondolja át újra, hiszen nem akarja elveszíteni a jól fizető állását.
2021. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20%

#24. Nézd.

Én: Az ellenzék politikai alapon hergelt engedélyezett vakcinák ellen.

Te: Mikor mondta azt az ellenzék, hogy ne oltássák be magukat az emberek?


Meg lehet válaszolni a kérdést, persze. Csak miért nekem teszed fel, amikor én nem állítottam az ellenkezőjét annak, amit kérdezel, illetve miért csodálkozol, hogy nem megyek bele az ostoba szalmabáb-taktikádba és csak arra mutatok bizonyítékot, amit én valóban állítottam?


"Mert te gonodolom orvos vagy, ezért kétségbe vonod más orvosok és az Orvosi Kamara véleményét"


Konkrétan minden szakmabeli azt javasolja, hogy oltakozz nyugodtan bármelyik vakcinával, sőt, két hete már Feriék is azt hazudják, hogy ők mindig is ezt hirdették. Az meg valami iszonyat nevetséges, hogy egy február eleji cikkel akarod védeni a butaságodat április 21-én, mintha a mai napig az lenne a MOK véleménye, mint akkor.


"nem fogják elfogadni sehol a magyar oltási igazolványt"


Ez még egyelőre a szokásos ellenzéki wishful thinking, hogy hátha valami külső erő leváltja nektek végre a Zorbánt. De hiába vártátok eddig is a kormány által nyomorba taszított éhezőket, a jogállamiság feltételeit kérlelhetetlenül számonkérő EU-t, most meg azt, hogy bár nálunk megy a legjobban az oltás a komplett Unióban, majd valamilyen úton-módon úgyis belebukik a Fidesz, kedvenc pártotok szerencsére ellenzékben fog megrohadni (és ezt kizárólag maguknak köszönhetik). Amúgy természetesen nem márkanevek alapján működik, hogy kit fogadunk majd el oltottnak és kit nem. Elképzelhető, hogy néhány degenerált EU-politikus még néhány hónapig erőlteti a nyugati gyógyszergyártói érdekeket, de ez a kontinens nem engedheti meg magának, hogy kizárja pl. komplett Ázsiát a turizmusából, ha azok ráadásul amúgy be vannak oltva és nem fertőznek. Tudod pont azért akarunk minél hamarabb nyitni, hogy minél előbb jöhessenek a turisták, a ballibek nedves álmaiban meg az megy, hogy az EU majd lemond a kínai turisták által náluk hagyott dollármilliárdoktól, csak ki tudjanak szúrni valahogy a Fidesszel. Aha, hát szép álmokat. :))

2021. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%

Te: "Az ellenzék politikai alapon hergelt engedélyezett VAKCINÁK ellen." - úgy állítod be, mintha mindne vakcina ellen. Akkor lennének oltás ellenesek. De nem oltásellenesek, mert csak az EU által nem jóváhagyott orosz és kína vakcinák ellen szólaltak fel. Tehát nem igaz, hogy az ellenzék oltássellenes.

"Konkrétan minden szakmabeli azt javasolJA, hogy oltakozz nyugodtan bármelyik vakcinával" Az Orvosi Kamara feb.3-i nyilatkozata: "A Magyar Orvosi Kamara a betegek és és az orvosok biztonsága miatt is kéri, hogy hozzák nyilvánosságra, mi alapján engedélyezték az orosz és a kínai vakcinát. Addig ugyanis nem tudják "tiszta lelkiismerettel" ajánlani ezek alkalmazását."

"szokásos ellenzéki wishful thinking" 1 hónapos hír: [link]

1 hetes hír: [link]

Mindkét hír fideszmédiás, mégis ellenzékizel. Ez van ha valaki megszokja, hogy az index az fujj, mert csúnyákat ír a fideszről, nem szabad olvasni. Már olvashatod nyugodtan, nem fogsz semmi rosszat találni benne a fideszről.

2021. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!