Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a szemkilövetős ügy...

Mi ez a szemkilövetős ügy Gyurcsánnyal?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam ilye-olyan utalásokat Gyurcsány ferenccel kapcsolatban valami szemkilövetésről, de nem tudom, miről van szó.

2021. ápr. 20. 15:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

A DEMOKRATIKUS koalíció elnökének utasítására, egy randalírozó csoportot ( lehet direkt fizetett provokátorok voltak?), ráeresztettek a békés Fidesz nagygyűlés résztvevőire, hogy kb mindenkit agyba- főbe verjenek, vagy kezét törjék, szemét lőjék ki, akinek csak lehetett, hangsúlyozom, AZONOSÍTÓ SZÁM NÉLKÜLI rendőrökkel!!!!! Csak mert a Böszme olyan nagy DEMOKRATA volt már akkor is.

Mindez az Öszödi beszéddel volt kapcsolatos, ahol beismerte Gyurcsány, hogy elqrták nem kicsit nagyon, mármint a kormányzást. Helyette hazudtak éjjel nappal, trükkök százait vetették be, hogy legalább a kormányzás látszatát fenntartsák. Csak úgy a DEMOKRÁCIA jegyében....🤔

Nos ezután persze Fletó nem lemondott, mint DEMOKRÁCIÁban szokás, hanem lövetett...

Nos,vez a Gyurcsány Ferenc MA AZ ELLENZÉK vezére 🥴

2021. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5!(Válaszodbol ugy tünik, hogy valamivel többet tudsz mint ami a "reklámokban szerepel". Ezért kérdezem töled.) A két sérültröl hol lehet valami közelebbit találni? Honnan tudhato, hogy nem volt több is? Tudsz arrol valamit, hogy Révész Máriusznak a szeme megsérült-e?
2021. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom kapott pár pofont. De őt sem az otthonában, békés kávézgatás közben.
2021. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Hazugságok, 2006-ban a suttogópropagandát a rémhirtv már kb. október 23-a előtt 1 hónappal, valamikor szeptember 23-a környékén elkezdte. Vagyis toborozta egy összevágott öszödi-beszléd anyaggal a tüntetőket. Kb. óránként leadták azt az anyagot. Kb. 1 hónapja volt a "polgári" oldalnak gyűjtögetni a szimpatizánsait. Majd október 23-án amikor az 50dik évforduló volt megcsinálták a balhét, kukagyújtogatást, kockakő felszedést, majd dobálást... Ez a jobboldal hajigálja a szrt most is a baloldalra...
2021. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amit a 11-es ír, abból csak az öszödi beszéd igaz. Gyurcsány akkor még nem volt DK-vezér, hanem MSZP-s.Nézd meg az akkori híradó felvételeket.
2021. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Révész Máriusznak gurult el az egyik szemgolyója gyújtogatás és kocsiborogatás közben de mint azt az azóta róla készült képeken láthatjuk valaki megtalálta és visszatette neki. Ezt az egészet persze Fideszhez méltó módon Gyurcsány Ferenc nyakába akarták varrni de senki nem dőlt be neki.
2021. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
A fideszes kamu az egész, ők hergelték fel az embereket, a focidrukkerekkel meg szétakarták veretni a fél várost... ezt akadályozta meg Gyurcsány.
2021. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Az egész az öszödi beszéddel kezdődött, ami valljuk be, hogy abban az időkben egy elég vérlázító beszéd volt. Ennek hatására először 64 vármegye kezdett el Thoroczkay vezetésével tüntetni. Az valóban nem volt egy szép történet, tulajdonképpen az MTV előtta követeléseiket akarták közzé tenni. Persze az épületben tartózkodó rendőrök védték az épületet, majd a dulakodás eldurvult és a civil tömeg elverte a rendőröket.

Később 2006. október 23-án megtartották az 56-os megemlékezést, civil emberek - akiknek az előbb említett vandálkodáshoz nem volt közük - ezrei felvonultak és váratlanul rendőrök jelentek meg (főleg a fideszes tömegnél) és kezdték kiszorítani-bekeríteni a tömeget. Nyílván ezt az ünneplő tömeg nem tudta mire vélni és természetesen dulakodásba fordult az egész. A felháborító csak az volt, hogy a rendőrökön nem volt azonosító, viszont kékre festett vízzel slagozták le a tömeget, hogy ezzel jelöljék meg azokat az embereket akiket be kell vinni (azért ez elég durva), majd a dolgok eldurvultak és a rendőrök viperával, gumibottal verték a fegyvertelen civileket, nem kímélve őket a füstgránátót és könnygáztól sem, és természetesen jött a gumilövedék is. Számos embert megsebesítettek vele, volt olyan, akinek a szemét találták el és félszemére megvakult. Nos innen ered a szemkilövetős Gyurcsány.

2021. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%

18

Ez nagyon szép, csak azt felejtetted ki, hogy a fidesz keverte végig a háttérből a szálakat.

2021. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik vagy sem.. igenis durva volt a rendőri fellépés. Amúgy nem vagyok fideszes, de elvakult dk-s sem, mindkét tábortól undorodom. Egyébként én elfogulatlanul igyekeztem leírni, megmagyarázni a kérdezőnek (úgy ahogy), hogy miért hívják szemkilövetőnek Gyurcsányt. Amúgy sokan másokat is megvertek, akiknek ehhez a vircsafthoz semmi közük nem volt és közülük sokan maradandó sérüléseket szereztek. Nem tudom, ha van némi egészséges erkölcsrendje az embernek, akkor egyből leszűri, hogy ez akkor is egy jogtalan és durva fellépés volt és erre semmilyen mentség nincsen. Amúgy Gyurcsánynak már előtte is voltak paranoiás megnyílvánulásai és persze 2006-ban olyan magasra tette a lécet, amit Orbán sose fog leverni, persze ez is biztosítja a hatalmát. Ettől függetlenül nem érzem azt, hogy Gyurcsányt bármi miatt is védeni kellene, sőt börtönben kéne ülnie. De sajnos annyira élünk jogállamban, hogy a szélhámosok sem kapják meg a nekik járó büntetést, merthát mi más a politika, ha nem tömény propaganda háború. Ezbmindig is így volt és így is marad...
2021. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!