Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a szemkilövetős ügy...

Mi ez a szemkilövetős ügy Gyurcsánnyal?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam ilye-olyan utalásokat Gyurcsány ferenccel kapcsolatban valami szemkilövetésről, de nem tudom, miről van szó.

2021. ápr. 20. 15:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%
Gyurcsány csak védte Budapestet a szélsőséges focihuligánoktól, igazi hazafias tett volt, köszönjük!
2021. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

Jaaaj. Meg persze a villany-gáz ár emelésével is védte az országot, a költségvetés hamisítással is...igazi hazafias tett, oooo és a saját hazájának a gazdaságát csődbe vinni. Igazán remek tett volt, azóta is minden napunk egy szebb 😂.

Meg persze a megemlékezésről hazafelé tartó civilek, családok, gyermekek, idősek, és persze fiatalabb korosztályúak, mind-mind focihulligánok voltak. Az a hatalmas többszázezres tömeg, nyílván azok is rosszindulatú hulligánok voltak, és azok akik mondjuk csak egy presszóban nyugodtan söröztek és élvezték a munkaszüneti napot, na ők is biztos hulligánok voltak meg is érdemelték a gumibotot, úgy kell neki, demokratikusan péppé verni a másikat ezaaaaz.

Hallod? Ha ennyire visszasírjátok a régi szép időket akkor miért nem vonultok szépen illegalitásba, hátha van remény.😂 kérlek csináljátok meg, hadd röhögjek már valamin 😄

(elfajzott, büdös, szektás komcsik)

2021. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%
Látom az agyadra ment a Fidesz propaganda, kevesebb Origót és M1-et javaslok fideszes troll.
2021. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Oké fiúk lányok. Én tényleg csak egy egyszerű dologra voltam kíványcsi, köszi annak aki segített.

És itt most szeretném megragadni az alkalmat, hogy hozzátok szóljak: légyszi ne itt veszekedjünk a politikáról, mert egyértelmű, hogy egyik kormány se (volt) tök jó, és attól, hogy valaki a másik hibáit írja, még nem fogja elvakultan követni az egyiket, és fordítva.

2021. ápr. 26. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!