Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon mondogatják,hogy pár...

Nagyon mondogatják,hogy pár helyre csak az mehet,akinek van védettségi igazolványa. De ezt hogy akarjàk kivitelezni?

Figyelt kérdés

Most akkor tekintsünk el attól,hogy valaki egyszerűen nem szeretné az oltást. De egyelőre 18 év alattiakat nem oltanak,illetve vannak olyanok,akik egészségügyi problémák miatt nem kaphatják meg.

Ha pl.szàllodába is kell,akkor csonka családok mennek,mert a gyereket otthon kell hagyni? Vagy majd a kamaszok sem mehetnek mekibe,pedig a vendégek jelentős részét ez a korosztály teszi ki?

Vagy micsoda?

Esküszöm nem értem.

Egyrészt én igazságtalanságnak gondolom. Másrészt nekem van több kiskorú rokonom,az ők szüleik mondták,hogy a gyerekeket semmi képpen nem oltanák,mert egy gyàrtó tesztelte eddig(pfizer),de ettől függetlenül még mindig kísérleti fázis. Valamint a gyerekeknek okoz a legkisebb priblèmát ez a vírus.

Ezt az egészet mègis higy kell elképzelni?



2021. ápr. 20. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Előbb-utóbb majd a 18 alattiak is kapnak.

Amúgy ez nem büntetés, hanem óvintézkedés.

2021. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
...Csak ezt is elkrta a Fidesz.
2021. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem már beoltottak,ennek ellenére diszkriminatívnek érezném, ha valakit amiatt érne hátrány, hogy nincsen védettségi igazolványa. Ugyanakkor meg aki mondjuk utazni akar,programokon részt venni és be van oltva, azt elég nevetséges ebben korlátozni stb,ha elvileg védett. Szóval akárhonnan nézzük, ez sehogy se jön ki jól. Mindenképpen hülyeség a védettség igazolvány, mert vagy nincs semmi értelme és mindenkire továbbra is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, vagy pedig valaki ezzel több mindent csinálhat,akkor viszont diszkriminatív.
2021. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volna igazolványom, csak még mindig nem küldték meg.
2021. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon egyszerűen: a beléptetésnél ellenőrzik, hogy van-e a belépési jogosultságot igazoló flepid. Egyébként pedig baromság ez az egész, - mert fertőzhető és fertőző maradsz flepivel is, - másokat összefertőzni pedig nincs jogod, akár van flepijük, akár nincs.
2021. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!