Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László szerint a...

Toroczkai László szerint a választó becsapása, hogy olyan hulladékpártok indulnak a választáson, akiket a média felkap de vidéken 0 szervezettségük van. Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés

Toroczkai László elnök úr szerint csak azon pártok induljanak a választáson, akik a vármegyékben is képesek voltak listákat állítani, tehát:

- Fidesz-KDNP mind a 19 vármegye + Budapesten önállóan

- Mi Hazánk mind a 19 vármegye + Budapesten önállóan

- DK mind a 19 vármegye + Budapesten viszont nincs önálló DK lista, csak közös lista van

És ennyi.

Kis jóindulattal még:

- Momentum 17 vármegye önállóan + Budapest önállóan

Nagy jóindulattal még:

- MSZP 14 vármegye önállóan + Budapest közösen a DK-val

A többi pártkezdemény politikai hulladék/tömeglék:

- LMP 6 vármegye önállóan

- Jobbik 4 vármegye önállóan

- Mindenki Magyarország Néppárt (Márki-Zay Péter) 1 vármegye önállóan

- Második Reformkor (Vona Gábor) 1 vármegye önállóan

- TISZA Párt (Magyar Péter) 0 vármegye önállóan + Budapest önállóan



máj. 14. 08:26
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek..
Nem értek egyet.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Toroczkai László helyében inkább amiatt aggódnék, hogy lassan ilyen LMP meg Párbeszéd szintű támogatottságuk lesz a Tisza-párt felemelkedésének hatására.
máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nagy jóindulattal a tarackos patkány ne magyarázzon. A cigányozás b*zizás zsidózás megint csak a suttyó legalja rétegnek szól. Nehogy már ez a covidhisztis bugyuta náci mondja meg hogy ki hol indulhat.
máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm...
máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
46%

Toroczkai László elnök úr most jött rá, hogy a cerkának két vége van. A jó, meg a szopós.

Nyilván valaki aki tud számolni elmagyarázta neki, hogy lehet egy éve még parlamenti többséget is deliráltak neki a az elvakult hívei, de most simán kiénekelheti a sajtot a szájából a többi induló.


És egyébként igaza sincs. Ha én teszem azt Békés megyei vagyok, és úgy gondolom hogy én és a hozzám hasonlóan gondolkodók a lokálpatrióta kis szervezetünkkel felvirágoztathatjuk a szűkebb pátriánkat, de rohadtul nem érdekel mit csinálnak mások mondjuk Vas megyében, akkor nekem miért kellene mindenhol listát állítanom?

máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem pont ezért nem hiteles Toroczkai. Ő egy rendkívül értelmes ember, aki személyesen vagy interjúban hallotta beszélni, az biztosan egyetért ezzel a kijelentéssel. Erre meg mond egy ilyen nagy f*szságot, aminek semmi köze a támogatottsághoz és ezt ő tudja a legjobban. Ehhez önkéntesek kellenek, egy nagy párthálózat szükséges, és nem támogatás kérdése. A Tisza pártot pedig különösen nevetséges említeni, mikor a legerősebb ellenzéki párt jelenleg:D
máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Értelmesebben tud beszélni mint orbán. De senkinek nincs ínyére Magyar előre törése....
máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már mint egyik ellenzékinek sem.
máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D-Mano ***** válasza:

Kérdező,

forrást tudsz linkelni pontos szövegezéssel?

máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dongaben ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy Torockai László ilyet nyilatkozott volna. Ő annál sokkal összeszedettebb. Honnan van ez?

Más:

"ma 08:3"

Ez a "a tarackos patkány" kifejezés, amit írsz, csak TÉGED minősít! Ha, még óvodás vagy, és nem vagy képes leírni egy ember nevét, csak jeleket ismersz, akkor inkább hallgass. ( Nyugodtan jelentheted, hogy személyeskedtem! A névtelen feljelentés amúgy is a hozzád hasonlók fegyvere...)

máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!