Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Toroczkai...

Mi a véleményetek Toroczkai YouTube csatornájáról?

Figyelt kérdés
Már majdnem 70.000 feliratkozója van és a videói nagyrésze pár napon belül eléri a 100.000 megtekintést. Hatással lehet az itteni ténykedése a Mi Hazánk jövő évi választási eredményére?

2021. ápr. 20. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Én követem. Nagyon jó társadalmi problémákra hívja fel a figyelmet, de nem biztos, hogy szavazójuk leszek.
2021. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Mi Hazánk és Toroczkai Magyarország szégyenei.

Amikor egy szélsőjobb, nyugatellenes tekintélyelvű párt kormányoz lassan 11 éve ketharmaddal, de nekik ez nem elég, még radikálisabb hajtanák végre azt, amit a Fidesz csinál.

Közbe megy a náculás, hogy szibériai munkatábor?, halálbüntetés, eu kilépés, szabadságjogok nyírbálásának ötletei, bizonyos embercsoportok hátrányos megkülönböztetése. És ez itt a 21. században az eu 2. legszegényebb országában...nem tudom feldogni, hogy lehet valakinek ennyire szar az élete, hogy ilyen pártra szavaz.

2021. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

#2 Itt Toroczkai youtube-csatornájáról van szó, amiről te egy másodpercet sem láttál, úgyhogy kár volt ezt ideböfögnöd.

A magam részéről hiánypótlónak tartom (és csodálom, hogy a youtube nem tiltotta le), mert rengeteg olyan információt elmond, amit a fősodratú média szándékosan elhallgat, és ezzel sok mindent más fénybe helyez.

2021. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Kitölti azt az űrt, amit a régi Jobbik hagyott maga után. Mindenki tegye fel magának a kérdést, hogy pl melyik párt foglalkozik érdemben a roma-magyar együttélés problémáival?
2021. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Roma magyar együttélést javításáért csekekedni kéne, nem szavakban okoskodni, hogy "fujj cigányok, gázkamrába velük". Szidni bárki tud, én is, de ettől még nem leszünk előrébb.
2021. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

5

A velük való együttélésnél nem az a probléma, hogy cigányok, hanem az, ahogyan viselkednek. Mivel erre magadtól nem jöttél rá, ezért belőled csapnivalóan rossz tanácsadó válna társadalompolitikai kérdések megoldásában.

2021. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

6

Azért viselkednek így, mert egyrészt szegények csoró országrészeken élnek, ebből fakadóan iskolázatlanok és kultúrálatlanok. Aki szegény és buta, mellé pedig még sötétebb börű is, akivel szemben előétéletesek, akkor ebben nő fel hogy ő ilyen és minek rajta változtatni.

Én se tudom mit kezdenék magammal, ha nógrádi 8 altalánost végzett közmunkás cigánynak családba születtem volna, reménytelen a helyzet..

2021. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Igényes, hasznos. Minden videóját meg szoktam nézni. Nincs mindenben igaza, de ritkán téved.
2021. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

7

Valamiért szegény magyarok még nem kötöttek belém a csóró országrészeken, csak romák. De ha már szóba hoztad, a szegénység miért magyarázat arra, amikor poénból belémkötnek, 3-5 fős csoportban? Megjegyzem, hogy marhára nem látszanak alultápláltnak, meg eleve mindegyik cigit és pénzt kér...vagy vesz el. Az meg nem előítélet, ha ekkora s*ggfejek, és értelmes ember széles ívben kerüli őket. Megint ott tartunk, hogy kimagyarázod, ha valaki egy erőszakos állat.

2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem előítélet, hanem tapasztalat. Elárulom neked, hogy az ilyen fajta cigányok, akikkel a legtöbb probléma van, kinézik azt, aki tanul, magyarnak tekintik (persze ez nem rasszizmus). De aki még viszonylag normális életet él, előbb-utóbb azokból is előtör az igazi cigány vér. Középsuliban volt egy cigány haverom, tök normális volt, aztán megváltozott. Nem járt suliba, végül be sem fejezte, szóval most 8 általánossal klimpírozik, mint egy félbolond, szerintem életében nem dolgozott egy percet sem.


De úgy általában: Az osztályomban volt 6 cigány. Ebből kettő lopkodott, 1 strihelt, egy 16 évesen elment szülni, 1 kb 18 éves kora óta szüli a gyerekeket, (persze ő sem dolgozik, de megosztja a mindenegybenblog-ról, hogy hol lehet segélyt igényelni, meg hogy milyen szemét a kormány, mert nem segít), meg van ez, aki zenésznek képzeli magát. Ennek ellenére mikor a munkahelyemre jelentkezett egy cigány, én támogattam, hogy vegyük fel. Persze neki is kijött a vére. Nem nagyon járt be, végül felmondott. Később kiderült, hogy a párja az egyik kollégám szomszédja volt és meglepetés szerűen neki is rossz tapasztalati voltak a "kis családdal".


Szóval mindent összevetve én sok cigányt ismertem személyesen is, de eddig egynek sem alakult normálisan az élete. Ha ezt nézzük a legpozitívabb élményem az volt velük kapcsolatban, ha nem loptak meg. Jelenleg ott tartunk, hogyha egy ilyennel találkozunk, már ennek is örülünk.


De persze, nyilván a rasszista, Mein Kampf-ot olvasó, náci, előítéletes magyarok miatt van lemaradva a cigányok, akik nem fogadnak el senkit, aki nem fehér.

2021. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!