Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP youtube csatornajan...

Az MSZP youtube csatornajan miert vannak letiltva a hozzaszolasok? Hol itt a szabad velemeny nyilvanitas joga? LOposok

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Az addig tart náluk ameddig elmondhatják a mondandójukat, de amúgy utána mindenki másnak kuss.
2016. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
52%
Milyen szabad véleménynyilvánítás jogáról beszélsz? Te felelsz az MSZP vagy mondjuk pl. a 100 Folk Celsius (hogy ne csak a politikából legyen példa) Youtube-fiókjáért? Te regisztráltad? A te neved alatt fut? A Youtube megadja a lehetőséget a fiókok tulajdonosainak, hogy letiltsák a kommenteket. Csinálj saját csatornát, saját blogot, saját weboldalt, ott úgy mondod el a véleményed, ahogy akarod, szabccságharcos!
2016. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A szabad véleménynyilvánítás joga nem azt jelenti, hogy mindenki köteles hagyni a saját tartalmának széttrollkodását.


A Fidesz Youtube oldalán lehet szabadon kommentelni? Ja bocs, a Fidesznek nincs Youtube oldala. Tehát a te logikád szerint sértik a szabad véleménynyilvánítás jogát.

2016. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A szabad vélemény nyilvánításhoz hozzá tartozik az is, hogy szabadon eldöntheti, hogy a saját csatornáján, saját oldalán stb lehet e véleményt nyilvánítani. Sőt tovább megyek, még az is hozzá tartozik, hogy szabadon eldönthesse, hogy egyes emberek nyilváníthatnak-e a csatornája alatt véleményt, és ha nem tetszik a véleménye, elveheti tőle a jogot, hogy oda írjon, hisz a saját csatornája!

Ha el akarod mondani a véleményed, számos lehetőséged van rá, ebben senki nem akadályoz, csinálj te is egy honlapot, vagy egy yt csatornát, és azt teszel fel amit csak akarsz (persze szerzői illetve személyi jogsértés nélkül). És neked is lehetőséged lesz megmondani, hogy szabad e ehhez véleményt fűzni, sőt te is szabadon kitilthatsz bárkit, akinek a véleménye nem tetszik neked, nem értem hol itt a probléma.

2016. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetro ***** válasza:
Én pl azt nem értem hogy elvileg jogom van szabadon odaköltözni ahová akarok. Akkor miért nem költözhetek be szabadon a kérdezö szüleinek lakásába? Csak nem azért mert egy nagy libsi hazugság az hogy bárhová lehet szabadon?
2016. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alain Delon ***** válasza:

Kérem szépen. Ezzel a kérdéssel, illetve az erre adott válaszommal kapcsolatban a ghjgh2 nevű felhasználótól a következő privát üzenetet kaptam:

"mi van te hulye idegebeteg f_sz, menj el pszichologushoz ha nem tudod kezelni a kirohanasaid. agyatlan f_sz. tiltva vagy". (Én csillagoztam ki, mert gondolom, neki sem engedte az automata moderátor.)

És csodálkoznak, hogy bizonyos helyeken a kommentelés tiltva van.

2016. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben a kommentek letiltása azért történik, hogy a kommentelők egymással ne civakodjanak, illetve ne kelljen ilyesmit moderálni. Hogy jelen esetben így van-e, nem tudom, de ha azt vesszük alapul, hogy van a pártnak összesen 2 tagja meg 3 szimpatizánsa, valószínűtlen, hogy akad embert a nap 24 órájában moderálni.
2016. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan az MSZP esetében azért felesleges engedni a kommenteket mert udja mindeki kik lennének azok.

"Jajajaj tönkretettétek az országot, hazudtok reggel éjjel meg este, menjetek a jó ----------!!"

Erre senki nem kiváncsi,hat éve dög unalom, de semmi mást nem írnának. Akkor kérdem én minek lehesse kommentelni ha értelmeset nem irnának?

2016. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!