Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha annyira biztonságosak a...

Ha annyira biztonságosak a covid oltások ahogy a politika állítja miért nem vállal felelősséget mellékhatásokért a gyártó vagy a magyar állam?

Figyelt kérdés

Mert teljesen biztonságos a hivatalos narratíva szerint.

Így valamiféle ellentmondást vélek felfedezni hogy vegyük fel de egyuttal írjuk alá hogy kisérleti oltás ezért minden felelősség oltottként magánszemélyt terheli. A gyártónak nincs anyagi felelőssége,ahogy az államnak sem. Én ezt nem értem ha annyira jó biztonságos miért nem garantálják?

Vagy ez oltástagadó gyilkossá tesz ha gondolkozom



2021. ápr. 21. 09:35
1 2 3
 1/21 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
44%

Minden egyes oltásnál, sőt, műtétnél is alá kell írnod a hozzájáruló nyilatkozatot. Még ha egy veszélytelennek tűnő sebedet kell összevarrni, akkor is alá kell írnod a papírt, arra sem vállal felelősséget senki.

Én azt nem értem, hogy te ezt hogy nem érted.

2021. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Milyen felelősségválllásra gondolsz? Ha piros lesz az oltás helye, kapsz 500 forintot? Ha kicsit fáj a karod egy napig, kapsz 2000 forintot? Minden gyógyszer használata a te felelősséged. Ha szerinted biztonságosabb megfertőződni, mint beoltatni magad, akkor nem kérrsz oltást. Semmi gond.
2021. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

"...miért nem vállal felelősséget mellékhatásokért a gyártó?"

Vállal.

[link]


"...egyuttal írjuk alá hogy kisérleti oltás ezért minden felelősség oltottként magánszemélyt terheli."

Ez hülyeség, nem kell aláírnod semmi ilyet.

2021. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Inkább az az érdekes, hogy a beoltott orvosok is szkafanderben dolgoznak. Láthatóan nagyon bíznak a cuccban ők is.
2021. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3-as

Megnéztem csak részleges kártérítés és unio adhatja ha minden kétséget kizáróan az oltás okozta a problémát és ezt bizonyítani kell kizárólagosan,kb semmit se ér gyakorlatban.

2021. ápr. 21. 09:54
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

#5

"Megnéztem csak részleges kártérítés"

Ismét nem igaz. A kártérítést vállalhatja át az Unio részlegesen.


"ha minden kétséget kizáróan az oltás okozta a problémát és ezt bizonyítani kell kizárólagosan"

Lett már bizonyítva halálesetekre is, hogy az oltás miatt volt.

2021. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hosszutávú hatás amit nem tudsz kizárólagosan
2021. ápr. 21. 10:02
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

#7

Ilyen alapon nincs olyan gyógyszer, amelynél kizárólagosan tudni lehetne. Ne szedjél semmilyen gyógyszert.

Soha, sehol még nem fejlesztettek ki és hoztak forgalomba egy új oltóanyagot és gyógyszert, amelynek hosszú távú hatásairól nyilatkoztak volna.

2021. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
10 évig szokták vizsgálni,most 2 hónap volt
2021. ápr. 21. 10:12
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

#9

Ritka esetekben vizsgálják 10 évig, ezeknél is az engedélyezési folyamatokkal együtt 10 év.

Nem 2 hónap volt, ezt honnan veszed?

2021. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!