Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben Leválthatjuk a FIDESZT?

2022-ben Leválthatjuk a FIDESZT?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%

Nem lesznek leváltva sajnos. Szerinted? Ha 3 éve se lettek akkor ők már az életbe nem lesznek, egyeduralkodóvá fognak válni.


Nagyon sok magánemberke is megtollasodott a fideszuralom alatt, és foggal-körömmel fognak ragaszkodni hozzá, szóval az ellenzéknek esélye nincs, megmondják az igazat az csak egy dolog, de a fél országnak ez fáj, a másiknak meg nincs szava.

2021. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

#11 "a másiknak meg nincs szava."

Most újat mondtál.

Voltam már párszor szavazni, mondjuk a rendszerváltás óta majdnem mindegyiken, de még egyetlen egyszer sem láttam olyat hogy kétféle szavazólapot osztogattak volna. A fideszeseknek olyat amivel szavazni lehet, a nem-fideszeseknek meg olyat amit hiába tölt ki, majd jól nem fog számítani.

Valahogy minden egyes választásnál tök egyforma szavazólapokat osztogattak, amiken abszolút nem lehet látni hogy kinek a szavazata amikor megszámolják a végén.

De biztos te valami olyasmiről tudsz amiről én nem.

Ja, nem.

2021. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 hülyeséget mondasz

orbán meghal

akkor mi lesz

a

fidesszel

2021. ápr. 21. 11:28
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
A friss közvéleménykutatások alapján igen
2021. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a jobbik egyre szimpatikusabb. A Jakab Péter mondanivalója nálam betalál.
2021. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, senki nem tiltja meg számodra, hogy kísérletet tegyél erre!
2021. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, átveszi valamelyik hülye alattvalója a helyét és megy tovább minden.


#12 nem erre értettem... biztos azért nyert az előző választáskor is, mert szinte mindenki rájuk szavazott... akkor is rengeteg elégedetlenkedővel, meg ellenzékivel volt tele a GYK, meg úgy általában, ez folyt a csapból is hogy na most jól leváltják, erre fel maradt a fidesz.


Most megint ez meg, zsörtölődnek itt az emberek (szavazáskor hol a tökbe vannak akkor oly sokan), meg az ellenzék is mondja a tutit, de száz hogy megint meglesz a 2/3 a fidesz javára. Úgy akarják, hát meglesz. A népszavazás manapság már lóf@szát se éri.


Szóval úgy értettem, hogy az egyik fele fideszpárti, a másik fele meg hiába szavaz másra, ha tulajdonképpen úgyis el lesz csalva. Szóval nincs szavuk... mert ért valamit az X az ellenzékre? Hát nem.

2021. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15%
#17 Nem volt elcsalva semmi. Csak annyira elhittétek eddig is azt a ballib mesét, hogy mindenki le akarja váltani a zorbánt, hogy meglepődtetek amikor kiderült, hogy nem így van.
2021. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy lokálisan nem is értem, miért a vírussal kell bajlódni, meg azzal irtani a jómagyar népet. Elég lenne a fidesz szimpatizánsokat, az ellenzéki szimpatizánsokkal összezárni egy helyiségbe, hamar csend lenne XD


De kb. ezt tudom nálunk is elképzelni:


https://www.youtube.com/watch?v=TwoMTsSdEGs


Egyik oldalon a fideszesek, másik oldalon meg a csúnya rossz ellenzékiek


hahaha...

2021. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!