Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kártyával lehet majd menni?

Kártyával lehet majd menni?

Figyelt kérdés
Májustól ha minden igaz enyhítések jönnek majd fokozatosan. A kérdésem az lenne hogy majd egy teraszra is csak kártyával lehet beülni? Vagy majd mondjuk nyáron a strandra, moziba? Ti mit tudtok erről?

2021. ápr. 21. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Teraszt nem tudom. Viszont mozi, strand, stbnel vedettsegi igazolvany kell majd.
2021. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
A ksizivárgott hírek szerint terazsra meg éttrembe lehet menni káryta nélkpl is, moziba meg színházba állíttólag csak kártyával
2021. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

A teraszokról szóló rendelet már kijött, oda nem kell oltási igazolvány.


Az éttermek, színházak nyitásáról még nincs meg, de eddig azt írták, hogy éttermekbe majd nem kell, máshova igen.

2021. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Meg dolgozni is járhatsz kártyával.
2021. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha ezt Viktor bevállaja választás előtt egy évvel az öngyilkosság lesz.
2021. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
5.ös: Es akkor ki nyerne helyette? Ùgy tudom a beoltottak pozitív diszkriminációját az Ellenzéki Összefogás is támogatja.
2021. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak tipp, de szerintem e legtöbb olyan szabadtéri dolog kártya nélkül is megengedett lesz, aminél nem kell nagy tömeggel számolni (teraszozás, strand, és hasonlók). Ahol kérni fogják, az a mozi, színház, talán játéktermek, stb. Meg persze a koncertek, idővel a focimeccsek, meg ilyesmik, hisz ezeken eléggé össze vannak tömörülve az emberek.
2021. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

#6

Szerinted a választók ez alapján szavaznak? Hidd el hogy ez ellenzék ki fogja ezt használni, vagy a Mi Hazánk szavazótábora fog megerősödni. De hogy a 2/3 ugrik emiatt az biztos.

2021. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hypno ***** válasza:
74%

#5


Egyet se félj! Ha ezt Viktor bevállalja és népszerűtlen lesz, akkor majd ráfogják az ellenzékre, mint minden mást is. Kocsis Máté, vagy Halász János még lehet hogy el is sírja magát a kamerák előtt a nemzetért aggódva.

2021. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Én kártya nélkül is menni fogok mindenhova, minden megoldható.
2021. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!