Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Ecsenyi Áronról?...

Mit gondoltok Ecsenyi Áronról? Rábíznátok az ország kormányzását?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 21. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Csak Pázmán Koppány a megfelelő Magyarország kormányzására.
2021. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Fegyvertartásban szimpatizálok vele, a többi programjában nem annyira. Bár van egy olyan érzésem, hogy ez a la75 egy politikai fricska.
2021. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én simán. Eddig is libertárius voltam. A LA75 legjobb párt ami van ma Magyarországon.
2021. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én meg szomorú vagyok, hogy ilyen alternatívák vannak emmellett a gyenge ellenzéki paletta mellett, mint az LA75 és az ISZOMM. A libertarianizmus is éppolyan szélsőséges megvalósíthatlan, mint a kommunizmus. Kilett már próbálva nem működött. Ecsenyi Áron meg egy bicskanyitogató alak, elég megnézni a hard talkos szereplését. Nem csodálom, hogy Erdélyben megverték, biztos arcoskodott.
2021. ápr. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!