Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Támogatnátok egy...

Ellenzékiek! Támogatnátok egy 2022-es Ellenzéki Összefogás győzelem esetén a magyar élsport finanszírozási rendszerének radikális átalakítását?

Figyelt kérdés

Annak idején amatőr, "középsulis haverokból" álló andorrai válogatott is elkente az agyon fizetett profi magyar válogatottat. Kell ennél jobb bizonyíték arra, hogy egy tehetséges játékosokból álló félamatőr csapat is lehet ütőképes?

És ez vonatkozik minden élsportra. Ne a pénzért sportoljanak, hanem mert szeretik a sportot. Nincs ezzel baj, sportoljanak, járjanak nemzetközi versenyekre, de ne az adófizetőktől szívják a pénzt. Legalábbis ne ilyen rohadt sokat. Termeljék ki maguknak a pénzt a sportklubok a rajongóiktól. Én is abból a pénzből élek amit magam keresek meg, amit a kuncsaftjaim fizetnek a munkámért. A sportolóknak is abból a pénzből kellene megélni, amit meg tudnak keresni.

Támogatnál egy olyan radikális átalakítást, hogy az egészségügyre költött pénzeknek maximum 5%-át költsük élsportra. Főleg a jelenlegi pandémia helyzetben. Én fontosabbnak tartom az emberek egészségét, mint egy labda rugdosását, vagy azt hogy valaki leúszik egy távot X idő alatt. Főleg úgy, hogy rendszeresen befigyel néha olyan szánalmas vereség, amin csak röhögni lehet.



2021. ápr. 21. 16:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatnám ezt az átalakítást
Nem, a sportolóink legyenek továbbra is milliárdos gazdagok, miközben tízezrek halnak meg
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fegyőr bandi a magyar testépítő szövetségnek az elnöke lesz,ez már bizonyos.
2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó a második opció fanyar humora, hogy mindenki trollkodásból azt fogja jelölni. :D
2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyen formában ahogy írod, de mindig is baxta a csőrömet a sportra két kézzel eltékozolt sok milliárd. Túl sokan élnek belőle túl jól.
2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt támogatom, hogy Dr. Szemereyné Pataki Klaucica még egy egyetemen legyen kurátor minimum másfél misis fizetésért. Hajrá Klau!
2021. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy groteszk humornak elment, de ez a magyar valóság is egyben. Emberek tízezrei halnak lassú halált borzalmas kínok között, többszörös kórházi felülfertőzöttségben, távol a családjuktól, szeretteiktől, csak azért mert Orbán többszörösét költi a focira mint az EÜ-re, így nincs ember, se hely, se megfelelő körülmények a kezelésükhöz.
2021. ápr. 21. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Na igen. Ez a legfontosabb. És amíg ekkora különbséget tudunk tenni dolgok között, addig jó a Fidesznek.
2021. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 meszike91 ***** válasza:
Nekem tök mindegy hogy hányadik a magyar focivállogatott. Engem jobban érdekel hogy mennyire működik a magyar állam.
2021. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


Semennyire.

2021. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!