Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra fogsz szavazni...

Melyik pártra fogsz szavazni 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 22:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
#4 vagyok nem nézek senkir rossz szemmel nekem mindegy hogy kire szavaz vannak fideszes ismerőseim és nagyon nem fideszesek is. Egyikkel sincs baj, én ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha valaki a a kétferkúra szavaz, azzal csak elvesztegeti a szavazati jogát. Ők 100% hogy nem fognak nyerni ha nem akar változást, akkor szavazzon a fideszre. Ha viszont szeretne változást, akkor ugy van a legnagyobb esélye, ha a koalíciót, mint legerősebb ellenzéket támogatja. Nem kell! Semmi sem kötelező és ezt nem is mondtam. Nem egyezhet mindenkinek a véleménye.
2021. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
DK - Momentum - MSZP - Párbeszéd - Jobbik - LMP ,azaz az ellenzéki összefogás
2021. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem értek a politikához, nem is szavazhatok még, annyi kérdésem volna, hogy az ellenzéki összefogás ők a liberálisok?
2021. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Számomra, és szerintem az ország számára az egyetlen alternatíva, a közös lista.
2021. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
Annyira undorodom az ellenzéki összefogás nevezetű förmedvénytől, hogy egyelőre úgy áll a helyzet, hogy 2022-ben elmegyek és életemben először a Fideszre fogok szavazni.
2021. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

#15 jogodban áll az is de nem kell ócsárolni az ellenzéki összefogást. Egyébként akik a fideszre fognak szavazni, azok leírnák egy pár szóban hogy miért?

Nem kötelező csak érdekelne.

Ja és ha írtok akkor értelmes választ írjatok ne azt hogy azért mert az ellenzék egy fos meg stb...

2021. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

#16. "de nem kell ócsárolni az ellenzéki összefogást"


Azt majd talán én eldöntöm, hogy kit szeretnék ócsárolni. Nagyon is megvan ehhez a jogom, ne próbáld elvitatni! Ez külön undorító, hogy egyenesen felszólítjátok a selejt pártjaitok képviselőivel együtt a szavazókat, hogy ne rontsák a Szent Ellenzéki Összefogás esélyeit. Tudod ez a játék arról szól, hogy a politikusok megpróbálnak a választóiknak minél inkább megfelelni, nem pedig fordítva. Nyugodt szívvel lehet szidni tehát őket is, ahogy a Fideszt is lehetett még akkor is, amikor ellenzékben voltak.


"Ja és ha írtok akkor értelmes választ írjatok ne azt hogy"


Hát persze, kisfiam. Majd biztos feleletet adnak itt az önjelölt ellenzéki bíráknak, nem? Tudod, most Fidesz-kormány van, sem nekik, sem a szavazóiknak nem kell magyarázkodniuk, nem nekik kell titeket meggyőzniük, mert eleve az van, amit ők akarnak. Megint fordítva ülsz tehát a lovon. Talán úgy kezdődik a dolog, hogy mivel ti szeretnétek változást, ti mondjatok valami értelmes érvet, hogy miért is kellene az ellenzékre szavazni, mert eddig nem túl meggyőző, hogy "mera Zorbán". Nem mintha a fideszeseknek kellene bemutatni, hogy mi az ellenzék véleménye, mert az még a legnagyobb diktatúra és kormánypárti médiatúlsúly (lol) ellenére is önlik az emberre. Talán pont ezért is lehetne elgondolkodni azon, hogy miért nem tudja ez a kontraszelektált gittegylet leváltani a Fideszt, akik 2006 ősze óta bármelyik vasárnap győznének a választásokon.

2021. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%

Aki a Fideszre szavaz,(csak kíváncsiságból kérdezem) nem zavarja egy percig sem hogy a gázszerelő Mészáros Lőrinc Maldív szigetekre jár, luxus villában lakik a mi pénzünkön??


Aki a Fideszt támogatja az leszarja ezeket az eszméletlen mennyiségű lopásokat? Több ezer milliárdot elloptak. Nem érdekel senkit????

2021. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
18. sajnos nem. 3 csoport van akik a fideszre szavaznak. 1 akik nem elég tájékozottak, (pl pici falu ahol nyomják a fidesz propagandát és nem is ismernek más pártot. 2 a nagyon buta emberek, akiket meg lehet venni 1 zsák krumplival, és a 3. Csoport (és talán ők vannak a legtöbben) akik szintén lopnak, közel vannak a tűzhöz, és ha az ellenzék győzne, nem tudnának lopni...
2021. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
17# nem vagyok a kisfiad... De nagyon jól mutatja a cinikus lenéző hozzászólásod is, hogy egy tipikus fideszes vagy :) Gratulálni tudok csak. Majd ha az utolsó fecskédet is ellopja a magasztalt vezéred, akkor talán rájössz arra, hogy 2022ben elcseszted :)
2021. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!