Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Mészáros Lőrinc...

Fideszesek, Mészáros Lőrinc tényleg egy "végtelenül okos, művelt férfi" (Várkonyi A.) és csak én nézem ezt be, de nagyon?

Figyelt kérdés

Mert én egy kifejezetten átlagon aluli szintnek érzékelem Lölőt minden tekintetben, csak a vagyona ugorja meg a szintet, persze azt elég magasan, de ennyi. Rosszindulat, elfogultság munkál bennem mivel tudom, hogy Orbán strómanja? Várkonyi nem egy hülye ember, azért merült fel bennem, hogy elvakíthat minket kritikusokat az ellenszenv iránta és ő tényleg egy nagy koponya?


Azért érdekelne inkább egy őszinte fideszes véleménye mert őket nem befolyásolja az ítélkezésben, hogy ki ő.


2021. ápr. 22. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Sosem beszéltem vele. Azokból a pár másodperces összevágott részletekből nem derül ki egyértelműen, de inkább olyan egyszerű észjárásúnak tűnik, mint pl. Fegyőr. Aztán persze lehet, hogy sokkal okosabb.
2021. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
A fideszesekét nem befolyásolja? Ők azt állítják, hogy nem korrupcióval szerezte a vagyonát, hanem tényleg ennyire okos. Ez lesz aztán az őszinte vélemény, ami tiszta képet ad. B)
2021. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Újságírók lejáratnak mindenkit akivel Orbán valaha is találkozott vagy jó kapcsolatban van vele. Jó darabig csak a Simicskazás ment, aztán Simicskat az ellenzék keblére ölelte mikor jött a G nap. Ebből is látszik hogy Hofi Gézának volt igaza: korrupció az, amiből kihagynak.
2021. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Egy jó ismerősöm személyesen ismeri. Állítása szerint bizonyos szempontból kivételesen okos.

Nem faggattam a részletekről.

2021. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen ez az ország. Tele van végtelenül okos, művelt gázszerelőkkel. A múltkor én is a relativitáselmélet akutális kérdéseit vitattam meg a gázszerelővel amig cserélte a gázórát.
2021. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Orbi haverjait nem kell lejáratni, gondoskodnak erről maguk is.
2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
5-ösnek: de azért közben ugye összehasonlítottátok Hegel és Kant filozófiáját is?
2021. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Persze végtelenül okos, mert Orbán engedi neki.
2021. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Arra sajnos nem volt idő, de mesélte hogy az amcsik az egyik kollégájának az ellopott ötletéből fejlesztették ki az mRNS technológiát.

2021. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Embert barátjáról, madarat tolláról.
2021. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!