Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Facebook törődik bármit is...

A Facebook törődik bármit is ha mezei felhasználó jelent politikai hazugságot?

Figyelt kérdés
Valami érthetetlen okból a Facebook algoritmusa szükségét érezte, hogy feldobja nekem a most menő fideszes hazugságot, miszerint az ellenzék oltásellenes. Asszem a Kocsis Máté nevű alak kamuposztja volt (neki szívem szerint 200 évet adnék a Csillagban, annyira gusztustalan és kártékony figura a folyamatos hazudozásával, gyurcsányozásával). Jelentettem mint álhírt/csalást, de kérdem én, foglalkoznak ilyesmivel érdemben? Vagy úgyis tudják hogy a fidesz 0/24 hazudik, és nem fogják tiltani/törölni a kamuposztot?

2021. ápr. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor foglalkoznak vele, ha sokan jelentik. Ha csak egy ember, akkor kevésbé valószínű. Linkeld ide a posztot, hogy mi is megnézhessük, és véleményezhessük.
2021. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozik a facebook ilyenekkel, a facebook nem olyan, mint például szólni a tanárnőnek, vagy tanárúrnak, hogy Kis Pistike nem hagy békén.


Szóval a facebook akármilyen jelentésekkel nem foglalkozik.

2021. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De akkor minek a jelentés gomb oda?

#1 Keress rá arra az emberre, a posztjai közt biztos megtalálod, én jelentettem és kéretlennek jelöltem szóval már nem tudom megnyitni.

2021. ápr. 22. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban minél többen jelentik, annál inkább esélyes, hogy ránéznek. De az említett példa szerintem nem üti meg az oldal használati szabályainak a megsértését, így nem valószínű, hogy törölnék emiatt.


Ettől függetlenül a jelentés gomb nem haszontalan, a nyíltan uszító, rasszista tartalmakat szokták törölni. Sajnos a Fidesz van annyira dörzsölt, hogy ilyeneket nyíltan ne írjon.

2021. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Tényként írt ez az ember olyanokat, hogy az ellenzék oltásellenes, meg hogy a céljuk a minél több halott(!), miközben minden vezető ellenzéki be van már oltva, és posztokban, videókban buzdítanak az oltásra.

Tehát szemenszedett, 100%-os hazugság, rágalmazással és becsületsértéssel vegyítve. Ez kimeríti a nyílt uszítást az én szememben.

2021. ápr. 22. 22:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Arról már nem is beszélve, hogy ők vannak kormányon (sajnos), és az ő uralmuk idején dönt rekordokat minden nap a halottak száma (a top 3-ban vagyunk világszinten ha lakosságarányosan nézzük), szóval ha olyat kéne keresni akinek a minél több halott a célja, akkor a főnökénél kéne kezdenie, nem a másik oldalra kenni a saját tudjukmijét...
2021. ápr. 22. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább jobb egy oldal posztjait figyelmen kívül hagyni és leszarni, mint jelenteni, amivel úgysem foglalkoznak.


Sok olyan posztok és bejegyzések vannak meg akármi a facebookon, ami már azért minden f@szságnak a teteje.


De sajnos a facebook nem olyan, mint például szólni a tanárnőnek, vagy tanárúrnak, hogy Kis Pistike ezt és ezt csinálja.

2021. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!