Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki most siet a vakcinát...

Aki most siet a vakcinát beadatni, tisztában van azzal is, hogy az állam se vállal garanciát hogy nem leszel tőle beteg, alá kell írnod a papírt is,hogy önként vállalod,ha mégis súlyos mellékhatása lesz, nem tudsz senkit beperelni?

Figyelt kérdés

Pár év múlva a rákos és immunrendszer gyengesége által okozott betegségeket mikor majd észlelik magukon az ilyen emberek, mit fognak csinálni?

Lesz politikus aki mögéjük áll majd?


2021. ápr. 23. 13:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg itt lenne az ideje levadászni a netről azokat, akik oltásellenességet hirdetnek, és kapjanak komoly pénzbüntetést.
2021. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%

Akkor mégegyszer: orvosi beavatkozás előtt kell aláírni a belegyezést, legyen oltás vagy műtét.

Ez mindig is volt..

2021. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

Mármint a gyógyszereket és vakcinákat jobb ha elfelejted ez lemaradt.

A 20-as voltam.

2021. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%

"15!

Százalékokat csak úgy bebüffögted ide?

Ne újságcikket, hanem tudományos szaklapban leközölt tanulmányt linkeljél már a százalékokról, amiket idefirkantottál."


Egy olyan orvos kommentelte ezt az oltáselleneseknek a F.book-on akit személyesen is ismerek, 30 éve orvos és fél éve Covid-osztályon dolgozik. Nem a hasára ütött valószinűleg hanem orvosi szakirodalomból tájékozódik amit meg is ért mivel tanult biológiát, anatómiát, élettant, kórélettant, belgyógyászatot, immunológiát stb.

2021. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 mindentudó99 ***** válasza:
63%
El kell keserítselek kérdező ha nem oltatod magad attól még ugyan úgy lehetsz rákos. És a villamos is elüthet.
2021. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
61%

"Ne újságcikket, hanem tudományos szaklapban leközölt tanulmányt linkeljél már a százalékokról, amiket idefirkantottál."


Miért, értenéd a tudományos szaklapban megjelent tanulmányt a 8 osztályoddal? :D

2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező te valami fizikai dolgozó lehetsz, azok ilyen sötétek oltás témában
2021. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

#15

Novemberben átestem a víruson, azóta fantosmiám van. Tehát akkor én benne lehetek a 30%-ban? Ennyivel megúszhatom?


Akkor még nem volt vakcina, tehát nem tudtam ezt elkerülni. :( Áldozat, vagy hibás vagyok?

2021. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
28%
Azt, aki valamennyire is tisztában van a dolgokkal, oltásellenesnek, sőt ellenzékinek, hülyének, nemzetellenesnek titulálják. Szerencsére a Sinopharm sürgősségi OGYÉI engedélyében szerepel, hogy tartósítószert nem tartalmaz, így legalább mertiolátot (higanyvegyület) nem tartalmaz (bár egy gyógyszernél soha nem lehet tudni, hogy valójában mi van benne). A Pfizer előiratában sajnos nincs szó a tartósítószerről.
2021. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

#29:

3 youtube videó megnézése és kèt cikk a vilagtitkai.comról nem minősül tudományos kutatásnak, azt pedig remèlem megérted ha nem hoszem el hogy a pincèben van egy komplett laborod LC-HRMS-sel. Innentől, mitől is látsz te tisztán?

2021. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!