Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszek egy egész Xanaxot,...

Ha beveszek egy egész Xanaxot, lesz valami bajom? Lehet súlyos mellékhatása?

Figyelt kérdés

ELéggé felidegesítettem magam valami miatt, sok dolog miatt. Meguntam az egész kínlódást, a problémáim, az állandó idegeskedést, mindent.

Soha életembe nem ettem xanaxot, de már ezt csak kínomban találtam ki.


Viszont mivel nem lakok egyedül, ezért nem akarok mellékhatást, nehogy rájöjjenek.


A xanax megoldja a problémát? Vagy az csak az ideiglenesen jó?


A párom húzott fel nagyon valamivel, aztán emiatt anyukámmal is összevesztem.

Ez volt ma a konkrét probléma, de egyébként ezen kívül is van csomó más problémám és állandó résztvevője az életünknek az idegesség.



2020. dec. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A xanax nem játék.

Csak orvosi rendelvényre szedhető.

Könnyen függővé válhatsz, nagyon ronda mellékhatásokkal.

A májadat is tönkre teheti.

Ne játssz a nyugtatókkal.

Sétálj, sportolj, igyál gyógyteákat,

szedjél vitaminokat: D és B-vitaminokat. Utóbbi az idegrendszert

erősíti.


A nyugtatók semmiféle problémát nem oldanak meg.

2020. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Helló, a Xanax leginkább szorongásos TÜNETEK (remegés, hasi panaszok, álmatlanság) kezelésre alkalmas, nem arra, hogy ténylegesen, lelkileg lenyugtasson. A helyedben inkább csinálnék egy forró teát, és megpróbálnék aludni.
2020. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Nyilvan nem megoldas. Ha ideges vagy, menj inkabb futni, ezerszer tobbet er, mint egy gyogyszer. Amugy ha elsore ennyit veszel be, valoszinuleg ki fog utni, aludni fogsz, aztan akar meg 1-2 napig is kaba lehetsz. De nyilvan, mindenkire mashogy hat, na meg az se mindegy, hogy mennyi a hatoanyag benne, mert azt hiszem, hogy tobb tipus van.

Illetve eleg konnyu raszokni, kell ez neked? Aztan majd szenvedhetsz az elvonasi tunetektol. Amugy kitol szereznel? Normalis orvos nem fogja csak ugy puszira felirni neked.

2020. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szedek C-vitamint minden nap, D-vitamint pedig két naponta.

B-vitamint nem szedek. Az nincsen. A másik 2-t háziorvos javaslatára kezdtem szedni.

2020. dec. 13. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi D és C t szedsz

Én alkesz vagyok, hogy lenne jobb?

2020. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2020. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!