Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tehetek bejelentést ha...

Hol tehetek bejelentést ha van egy füzetem időpontokkal és sok kép, amikor az emberek az utcában nem hordták a maszkot, este kimentek mikor a kijárási korlátozás életbe lépett,és így veszélyt jelentettek az én és a mások egészségére?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok, így szerettem volna értelmesen eltölteni az otthon lévő időt.Feljegyeztem melyik szomszéd mikor nem húzott maszkot, ki volt az aki csak a szájára húzta és az orrára nem, vannak róluk képek.Különösen veszélyes emberek az ilyenek, mikor veszélyeztetik mások egészségét.Este láttam hogy páran, mikor életbe lépett kijárási korlátozás, utána mentek át a szomszédhoz, súlyosan sértve a társadalmi rendet.

Az ilyen emberekkel mit lehet kezdeni?


2021. ápr. 23. 20:01
1 2
 1/15 Molyember ***** válasza:
82%
Gyengén trollkodsz, töki.
2021. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

"szerettem volna értelmesen eltölteni az otthon lévő időt"


... hat ez nem sikerult! :)

2021. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen házmester típus vagy?
2021. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kérem ilyen komoly dolgokból senki űzzön tréfát.

Elég baj, hogy ilyen felelőtlen emberek vannak, megérdemelnék a büntetést.

2021. ápr. 23. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszik ez a kérdés. Kiváló szórakozás volt olvasni! 😃👌🏻
2021. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vidéki kisvárosban élek, és elegem van hogy sok ember másokat veszélyeztetve nem tartja be a járványügyi védekezési előírásokat.
2021. ápr. 23. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Az olyan emberekkel, mint te, kérdező, nagyon el kéne bánni. Aljas, ávós barom. Jól meg kéne verni az ilyet. Ha te értelmes vagy, akkor én meg az angol királynő.

Rászorulókon segíteni sokkal többet érne. Ja, az nem megy, csak az, hogyan ártsunk a másiknak. Ehhez csak gratulálni tudok.

2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Remélem szigorítani fognak a büntetéseken, van ahol pl ilyen kihágásokért sokkal több pénzbüntetés jár.

Karantén elhagyásért pl 1 évig terjedőt is lehet kapni, sok ázsiai országban.

Remélem itt is bevezetik majd ezt.

2021. ápr. 23. 20:09
 9/15 Fsms ***** válasza:
100%

Viktorunk várja az ilyen jellegű feljelentéseket.

Fontos munkát végzel csak így tovább. 😅

2021. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dédim is hasonló. 44-ben jelentette aki zsidót rejtett a pincében, az 50-es években meg a fekete vágásokat, padláson rejtett dolgokat. Most ő is nézi kiken nincs maszk. Mindig is hűséges volt a hazához!
2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!