Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek visszamegyünk...

Szerintetek visszamegyünk idén az iskolába? (Középiskolások)

Figyelt kérdés

Tudom sok kérdés van, de rápróbálkozok, hogy direktbe mit mondanátok.

Folyamatosan húzzák a dolgokat.

Eléggé lemaradtam a tanulásban, gondolom nem vagyok egyedül. :)

Ha tippelnétek akkor visszamegyünk vagy nem?



2021. ápr. 21. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, visszamentek.
2021. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
arra az 1 hónapra minek?
2021. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Arra az 1 hónapra felesleges lenne..
2021. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Akkor évismétlés lesz...
2021. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Abból a pár hétből 1 hét már ki is esik mert sok helyen szakmai vizsgák lesznek és a pünkösdöt is vegyük figyelembe, úgyhogy arra a kis időre már nem fognak beküldeni, hogy aztán be is zárjunk a nyári szünet miatt, főleg hogy orbánnak nem érdeke az hogy kinyissa a középiskolákat.
2021. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem kéne erőltetni, de #5. válaszoló miből gondolod vagy miért hiszed, hogy Orbán nem akarja megnyitni bejárósra az iskolákat? Nagyon dübörögteti, hogy nyitnikék meg hogy nyitni kell, ami szerintem jó nagy felelőtlenség. A kisebb gyermekeket így is visszaküldte. (Igaz, ők nem maradhatnak otthon, felügyelet hiányában.)
2021. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

"miből gondolod vagy miért hiszed, hogy Orbán nem akarja megnyitni bejárósra az iskolákat? Nagyon dübörögteti, hogy nyitnikék meg hogy nyitni kell, ami szerintem jó nagy felelőtlenség. A kisebb gyermekeket így is visszaküldte. (Igaz, ők nem maradhatnak otthon, felügyelet hiányában.)"


Drága miniszterelnökünk azért szajkózza a nyitást mert ezt akarják hallani az emberek. Muszáj kinyitnia az olyan helyeket és szolgáltatásokat amiknek a bezárása rontja a gazdaságot, mert minél rosszabb a gazdaság annál kisebb az esélye hogy nyer 2022ben tehát Orbánnak a gazdaság az első, mert azzal lehet választást nyerni. A középiskolák visszont nem befolyásolják a gazdaságot, ha annyira ki akarná nyitni a közép sulikat akkor már 19.én megtette volna, de rájött hogy ez gazdaságilag nem fontos. Arról nem beszélve hogy senki se követeli a középiskolák kinyitását, visszont a szállodák, mozik, színházak kinyitását már mindenki várja,mert nincs bevétel és munka.

2021. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen érthető, főleg ilyen megközelítésből. Köszönöm szépen válaszod, kitartást!
2021. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!