Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a nyitasrol?...

Mit gondolsz a nyitasrol? Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés

Szerintem ennek lehet nem lesz jó vége osszeereszteni egy csomó embert maszk nélkül teraszikra éttermekben stb úgy hogy ma is több mint 200 halott volt. A védőoltás beadás után 3 héttel kezd el hatni akkor ez még nem túlságosan korai??


Jövő héten meg elvileg nyithatnak a mozik, színházak, kocsmák, minden.


2021. ápr. 24. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
#moreebbűbajlesz
2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Molyember ***** válasza:
91%
Egy darabig ne menj sehova, tartsd a távolságot, stb. Aztán majd kiderül, hogy felesleges volt-e az óvatosság, vagy elkezd döglődni a tömeg.
2021. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Ideje volt a nyitásnak és a lehető leghosszabb ideig vártak vele. Megteremtették azokat a feltételeket hogy elég alacsony legyen a kockázat a nyitáshoz.

Igen, egyetértek vele, eleve erről volt szó hogy fokozatosan, ha már sikerül ide eljutni hogy ennyi ember be lesz oltva, akkor megtörténik.

Most semmivel sem lesz rosszabb a helyzet az oltások miatt, mint volt ősz elején, amikor még minden üzemelt.

2021. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak félek ettől hogy szüleim meghalnak pedig be vannak oltva meg én is de nem bízok még így se hogy a vakcina a megváltó.



A másik hogy én is megyek majd úszni, moziba étterembe jövő héten ha nyitnak csak valahogy rossz érzésem van rossz előerzetem.

2021. ápr. 24. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

"Most semmivel sem lesz rosszabb a helyzet az oltások miatt, mint volt ősz elején, amikor még minden üzemelt."


Ja, elvégre azóta csak lett egy brit variáns, ami már nagyjából az összes fertőzést és halált okozta :D 2021-ben 4 hónap alatt másfélszer annyian haltak meg, mint tavaly összesen. De tényleg semmi se változott.

2021. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha rossz érzésed van akkor ne menj! Nem kötelező, ez egy lehetőség.

Én is vehetnék 60 tonna cigit nyugodtan, de nem teszem, nem dohányzok, mert az én döntésem.

a szüleid be vannak oltva ennél többet nem lehet tenni. Tartsák meg az eddig megszokott higiéniai dolgokat és akkor mehet tovább az élet.

Meddig akarnád hogy zárva legyen minden? Ha neked nem elég az hogy a szüleid be vannak oltva akkor az sem számítana ha az összes ember be van oltva.

2021. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Támogatom, de csak hogy röhöghessek majd jókat :D

Jön most egy olyan időszak, hogy a szórakozóhelyek előtt ütni-vágni fogják egymást a beengedhető oltottak és a kivül tartandó oltatlanok :DDD

2021. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Azonnali és teljes nyitás kellene. A lezárással csak elodázzuk a problémát. Ha megnézed azoknak az országoknak az adatait, ahol soha nem voltak komolyabb lezárások, mind jobban állnak, mint a legdiktatorikusabb (főleg európai) országok.
2021. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem kötelező menni úsziba, moziba, járvány előtt se volt.

Biztos nagy élmény lesz maszkban nézni a filmet a moziban. Amúgy meg értelmetlen, előtte a buszon ott ülhet az oltott az oltatlan mellett, a moziba meg nem.

2021. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

"Azonnali és teljes nyitás kellene. A lezárással csak elodázzuk a problémát. Ha megnézed azoknak az országoknak az adatait, ahol soha nem voltak komolyabb lezárások, mind jobban állnak, mint a legdiktatorikusabb (főleg európai) országok."


Egyáltalán nem biztos, hogy amivel ők több ezer kilométerre jól jártak, azzal mi is jól járnánk.

2021. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!