Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Riadó! Európában is azonosítot...

Riadó! Európában is azonosították az indiai tripla mutánst. Ezzel elkezdődött a covid 4. európai hulláma. Nem kellene már most bezárkóznunk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Mi magyarok bátrak vagyunk, túl bátrak. Mi mindig szeretünk mindent az utolsó utáni pillanatra halogatni amikor már minden túl késő. A harmadik hullám már kvázi véget ért, de nálunk még mindig 200 felett a napi áldozat. A kórházaink covid osztályai auschwitz-i haláltábor szinten vannak a maguk 95% halálozási arányukkal. Szerintem még Indiában is jobb az EÜ helyzete, amit a számok is alátámasztanak, hiszen nálunk a legmagasabb a világon a halálozási arány.

Most az egyszer nem kellene a "szép szóra" hallgatni, és most, hogy már Svájcban is kimutatták az abszolút, totálisan covid-19 vakcina rezisztens, fenyegető új törzset, nem kellene már most lezárnunk, még mielőtt nagyon kinyitnánk?



2021. ápr. 24. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Eriggy mán, ez egy okos mutáns és az oltási igazolással rendelkezőket nem fogja fertőzni.
2021. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk majd szeptember elsején kopogtat be.
2021. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én bizony be nem zárkózok. A legfontosabb az életben az egyén szabadsága és én ezt tiszteletben is tartom, szóval ha akarod zarkozz be nem izgat, csak engem hagyjanak már ilyenekkel békén.
2021. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A hülye kártya megvéd!
2021. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Atyaég, ezt a hisztit! Rettegjetek, birkák, bújjatok le a pincébe tíz szkafanderrel és ötven maszkkal, de minket, normális életre vágyakozót hagyjatok békén!

Auschwitzi tábor, hű, az igen, erre már nincsenek szavak. Meg hogy nálunk halnak meg legtöbben arányában. Mit ittak vagy lőttek magukba, hogy így hallucinálnak? Baromi ütős lehet.

Tényleg megérett az emberiség a pusztulásra.

2021. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Én igazából lexarom a bezárkózást meg rettegőket, csak legyen nyitva a tecsó, a gyereket meg ne kényszerítsék be a fertőző osztályra. Tojok a vendéglőkre meg a pubokra, ha akartam, járvány alatt is tudtam rendelni kaját, a nyaralást is lexarom. A maszk viselés nem zavar, aki ennyit nem képes elviselni, az húzza le magát a klotyón!
2021. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Minimum ot adag vakcinat kerek.
2021. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Maradj otthon, szúrj magadba még 50 vakcinát, de minket hagyj élni. Elhiheted, hogy amíg újra be nem zárnak mindenkit, addig az emberek nagy része habzsolni fogja az életet. Ki tudja, hogy mikor jön a Covid fasizmus új lezárása.
2021. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
8-as, teljesen igaz. Védőruha, maszk, oltás, mindent habzsoljanak magukba, ha erre élvezkednek, de a többségnek tele a hócipője. Amit a fidesz, az operációs banda és a lefizetett "orvosok" (Szlávik, Müci stb.) művelnek, még a kommunisták se igen mertek megtenni.
2021. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 árokpart ***** válasza:
75%
Jó kis rémhírterjesztés ez azért.
2021. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!