Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így jobban betartanák az...

Így jobban betartanák az emberek a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés

Iszonyúan érdekelnek a szabályok, és én ragaszkodom hozzájuk betartom őket.

Kitaláltam egy módszert amivel szerintem a kijárási korlátozás sokkal jobban betartható lenne:


Este 10 előtt 5 perccel pár percre megszólalnának a légvédelmi szirénák országszerte, és a hangosbemondóba ezt mondanák be: "hamarosan kijárási korlátozás kezdődik! a közterületeket azonnal elhagyni!" Aztán összes plakát lesötétülne és minden plakáton Orbán Viktor arcképe jelenne meg, majd a hangosbemondóból megszólalna a Nemzeti Himnusz. Elvétve rendőrautók jelennének meg és villognának a szirénával meg az emberek között titkosrendőrök járnának akik rajtaütés-szerűen igazoltatnák őket és ha jogtalanul tartózkodnának az utcán akkor elvinnék őket egy helyre. Persze minden egyéb másra is odafigyelnének. Szemetelés, alkohol, gyorshajtás, meg minden egyéb dolog lehetetlen lenne már, és borzasztóan drasztikus dolgokat vonna maga után! A drónokat is bevetném, figyelnék a terepet, figyelnék a sétáló embereket és információt adnának a Törvénynek.


Ti is örülnétek ennek?



2021. ápr. 24. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Beteg vagy 🤭
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A teraszon voltál napközben? A nap vagy a pia hatása?
2021. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Betartanák? utcára se mernének menni.

Amúgy ez nem egy sci-fi forgatókönyve?

2021. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Mától este 11-kor kezdődik a kijárási tilalom. Emellett Magyarországon a plakátok 99%-a nyomtatott plakát, ha még nem vetted volna észre. 😄 A vészhelyzeti szirénák pedig nem erre vannak kitalálva.
2021. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ez jó volt, ha viccből írtad

Ha nem, akkor ajánlom pl Kínát 😃😃

2021. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az emberek így szófogadóbbak és engedelmesebbek lennének. Én Orbán Viktor rendelkezésére állok, bármikor.
2021. ápr. 24. 20:48
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Véleményem szerint ez elég jó lenne.
2021. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
A kijárási tilalom betartatására a bírságnál sokkal praktikusabb lenne, ha azt vezetnék be hogy este 11 és hajnal 5 között az utcán teljesen szabad a gyilkolás, az erőszak és a rablás, nincsenek jogi következményei, ha ebben az időperiódusban követik el. (De csak az utcán!) Mindjárt nem akarna senki kimenni, pedig gyakorlatilag nem lenne tilos. :)
2021. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
48%
Szerintem jövő héttől ha már szinte mindenhová lehet majd menni teljesen értelmét fogja veszíteni a kijárási tilalom.
2021. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
9: Mindenhová lehet menni AZ OLTOTTAKNAK. Az oltatlanoknak még jó ideig fennhagyhatják a kijárási tilalmat is.
2021. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!