Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen higiéniás szokásaid...

Milyen higiéniás szokásaid vannak, amelyeket más emberek nem valószínű, hogy betartanak?

Figyelt kérdés

Én hazaérkezéskor egyből kezet mosok.

A telefonomat lefertőtlenítem.

Pénz, ajtókilincs megfogása után kezet mosok.

Koszos kézzel nem nyúlok az arcomhoz, főleg nem a számhoz.


2021. márc. 18. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon ügyes vagy...👏👎
2021. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Hazaérkezés után kezet mosok.

Wc előtt és után is mosok kezet.

Lemosom az arcom sima vízzel, micellás vizes tisztítás után. (Ezt nem is értem, sok lány hogy nem csinálja)

2021. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Kezet havonta egyszer mosok, azt is csak sima vízzel, de bababőröm van és egészséges vagyok már 40 éve.
2021. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha megérintek egy állatot, szinte rögtön megyek is kezet mosni.
2021. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Mindig megmosom a seggemet arás után.
2021. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, kezet én is mosni szoktam, ha hazaérek, meg a telefont lefertőtlenítem. Nem nyúlok a szememhez piszkos kézzel, WC után kezet mosok, főzés előtt/közben kezet mosok., kétnaponta fertőtlenítem a WC-t, nagyvécé után megmosom a sejhajom.

Nem tudom, ezek közül melyik a szokatlan, körülöttem ezeket többnyire mindenki csinálja.

2021. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hetente fogat mosok.
2021. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem elég alap, hogy ha hazaér, kezet mos az ember.

Naponta használok fogköztisztítót. Talán ez az, amit sokan nem csinálnak.

2021. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Hidd el, nem alap. Több ismerősöm nem mossa meg, mint igen.
2021. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha kezet mosok, olyan esetben, ha kint voltam,egyben az alkaromat is leszappanozom, és megmosom. A defekálást a reggeli zuhanyhoz időzítem, a fenékmosás alap, ahogy az alvázmosás is. Fogselymezek, de előtte fogköz- és nyelvtisztítót is használok egy reggeli olajos "rágás" és öblítést követően, hogy könnyebben lejöjjön a nyelvről a lepedék, és csak ezután mosok fogat egy drága, természetes sörtéjű fogkefével, majd elektromos fogkefével. Mindennap reggeli 20 perces zuhany hajmosással, edzés után. Este rövidebb, 10 perces zuhany. Rendszeres szőrtelenítés, arcápolás, kéz- és lábkörömápolás, borostavágás (nullás), és szakállnyírás.
2021. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!