Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért ülnek...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

A jobbikosok miért ülnek ennyire magas lovon?

Figyelt kérdés

Szerintem egy átlagos jobbikos már azt látja maga előtt, hogy Jakab Péter kezeli a járványt ennyire sikeresen és ő a miniszterelnök.

Írtam ki egy kérdést, jöttek egyből a jobbikosok, hogy hogyan merem kritizálni a Jakabot, biztos fideszes krumpli vagyok, Péter egy tehetséges politikus, a nép gyermeke.

Szerintetek ez nem káros a magyar politikai életre, hogy Jakab a stílusával a legbefolyásolhatóbb, egyszerű gondolkozású, nagyhangú embereket maga mellé állította és a botránypolitizálással csak szítja a hangulatot?

Mire fel lettek ennyire beképzeltek a jobbikosok?

Ellenzékiek, ti hogy vélekedtek a Jakab-jelenségről?



2021. ápr. 25. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
ner jobbikosok
2021. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

"biztos fideszes krumpli vagyok"


:)))))))))))))))

2021. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Orbánod jobban fél Jakabtól, mint az indiai tripla-soros-mutánstól !
2021. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Jobban, mert Jakab le fogja fejeztetni. A többi fidder meg megy a Gulágra.
2021. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látjátok?
2021. ápr. 25. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Jól van ez így Ha csendes halk szavú lenne és kevesebbet kritizálna akkor az lenne a bajotok.Persze akkor jóval kevésbé rettegnétek tőle.orbi és a haverjai mennek a népbíróság elé,tudjátok ezt nagyon jól.
2021. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Intelligens megnyilvánulást még nem hallottam a Jakab fanoktól, csak ezekhez hasonlót, amiket 3-4-5 válaszoló produkálnak. Látszik, kiknek jön be a dühöngő szitkozódás érdemi tartalom nélkül. Ha így vesszük, Jakab tényleg tehetséges. Azt az arcot veszi fel a nyilvánosság előtt, amivel a legtöbben azonosulni tudnak a magyar emberek közül.
2021. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

"Azt az arcot veszi fel a nyilvánosság előtt, amivel a legtöbben azonosulni tudnak a magyar emberek közül."


Számold már össze a bálványod hányszor fordított köpönyeget a gengszterváltás óta!

2021. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Na, itt is az első példa. Számotokra aki kritizálja Jakabot, az mind Orbánt bálványozza. Tényleg nem értem, miért a fideszeseket nevezik birkának, amikor Jakabnak és Gyurcsánynak is megvannak a maguk elvakult fanatikus hívei, akik csak a velünk vagy ellenünk egybites logikát ismerik. Ilyen lehetőségek országában a nem vakbuzgó pártkatona mentalitású embernek igencsak meggyűlik a baja a politikával.
2021. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!