Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt a magyarok,...

Miért hiszik azt a magyarok, hogy csak Magyarországon van "propaganda"?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak az emberek? Más országokban talán nincsen covid? Kb. mindenről Orbán Viktor tehet. (Nem vagyok fideszes, de ezt egyáltalán nem értem.)

2021. ápr. 26. 00:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem biztos van máshol is, pl. Afrikában.

Sierra Leone-ben biztos van Libéria elleni propaganda és fordítva.

De hogy egy fejlett Nyugati országban nincsen az biztos.

2021. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Van nyugati országokban is, csak ott úgy hívják, hogy "érzékenyítés".
2021. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Mindenhol van.. nem hungarikum.
2021. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Kb. mindenről Orbán Viktor tehet.
2021. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy propagandának hívják már azt is, hogy ösztönzik az embereket arra, hogy beoltassák magukat, holott ez más országokban is van, igen a nyugati országokban is. A magyar emberek mégis úgy tesznek, mintha ez csak itt menne.
2021. ápr. 26. 00:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ellenzékiként én nem azt tartom propagandának, hogy ösztönzik az embereket az oltásra, hanem azt, amikor a hivatalos TÁJÉKOZTATÓ oldal brüsszelezik, oltásellenesellenzékezik és a többi nyíltan fideszes üzenetet önti magából, amiknek egész pontosan 0% köze van a valódi védekezéshez.


Pont nemrég írt erről az Átlátszó: [link]

2021. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

#5

Túloznak. Ma már ész nélkül dobálóznak a kifejezésekkel, kijelentésekkel.

Pl.: nem kell sokat tenned, hogy lenácizzanak, lekomcsizzanak, lehomofóbozzanak. Ezeknek a szavaknak korábban egy súlyos jelentése volt, ami mára elinflálódott.

A propaganda ugyanez. A Fideszt gyűlölők már jóformán a Fidesz minden kommunikációs tevékenységét propagandának minősítik. Vagy épp hazugságnak.

2021. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

"De hogy egy fejlett Nyugati országban nincsen az biztos."


Hogy ne lenne...

Mindenben benne van a politika. Külföldön ugyanúgy jelen van a propaganda. Amerikában, Németországban, Nagy-Britanniában is.

2021. ápr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

A logikátlan korlátozásokról tehetnek.


Most pl nem mehetsz ki már szerencsére csak 11 és 5 között de teraszon ott lehetnek egy kupacon bármennyien, sőt maszk se kell míg esznek isznak, de az utcára nem mehetek ki 11 és 5 között ugye...


Nagy logika.


Terasz nyitva lehet, ott ülhetnek egy padnál 6-an 8-an, de egy állatkert nem nyithat még ki, ahol lehet 3 méterenként ha lenne egy ember...


Megint a hatalmas logika.

2021. ápr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

"De hogy egy fejlett Nyugati országban nincsen az biztos."


Dehogynem. Az USA-ban úgyhívják "Hollywood". Minden egyes forgatókönyvet átnéz az NSA, hogy nehogy valami nemzetellenes legyen benne. Szerinted miért mennek ennyire a katonai filmek?

Amerika kapitány rémlik?

2021. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!