Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy Gyurcsányék végképp...

Most, hogy Gyurcsányék végképp hülyét csináltak magukból a keleti vakcina és a Fudan Egyetem ellenességükkel, most milyen idiótaságot fognak kitalálni?

Figyelt kérdés
Mindkét ellenkampányuk csúfosan elbukott. Kiderült, hogy a kínai és orosz vakcinák jelenleg a legjobbak a világon, a Fudan Egyetem pedig sem nem kémképző, és még csak a marxista ideológiát sem terjesztik. Nem elég Gyurcsánynak és bandájának, hogy rajtuk röhög az egész ország? Szerintetek miről fog szólni a legújabb bohózatuk?

2021. ápr. 26. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, de egy dolog remélek...2022- ben Gyurcsány és a vele lepaktálók végleg mennek a politika szemétdombjára 👍
2021. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A kínai egyetemnél az a kérdés, hogy ki fogja építeni, mert a kínaiak úgy szokták, hogy adnak hitelt, aztán az ő cégeik építik, így kétszeresen is visszamegy nekik a pénz. Szóval ha felveszünk egy gigahitelt, aztán nem is magyar cégek csinálják, akkor "kiviszik az országból a hasznot", nem?
2021. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Simán letagadják még a petíciójukat is, még jó, hogy lementettük sokan.


Egyetem közelében nemigen jártak, ezért nincs fogalmuk sem arról, hogy a tudományos világ majdnem annyira globális már jó ideje, mint az bankszektor.

2021. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

"A kínai egyetemnél az a kérdés, hogy ki fogja építeni, mert a kínaiak úgy szokták, hogy adnak hitelt, aztán az ő cégeik építik, így kétszeresen is visszamegy nekik a pénz. Szóval ha felveszünk egy gigahitelt, aztán nem is magyar cégek csinálják, akkor "kiviszik az országból a hasznot", nem?"

Elképzelhető, de egy egyetem nem is az építési költségek terén szokott hasznot hozni. Egyrészt külpolitikailag előnyös a dolog, másrészt ugye mint minden egyetem, hozza az olyan előnyöket, mint frissen végzett szakemberek, munkalehetőségek, stb.

2021. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Mindegy a híveik benyelnek mindent, mint a kacsa a nokedlit :XD
2021. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
4: az orbáni elvek jegyében, nem az lenne normális, hogy magyar cégek építsék, ha már hitelt veszünk fel rá?
2021. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

"az orbáni elvek jegyében, nem az lenne normális, hogy magyar cégek építsék, ha már hitelt veszünk fel rá?"

Kínával szemben nem hiszem hogy sokat számítanak az orbáni elvek :D

2021. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
7: Kínának hídfőállás kell az EU-ban. Jöhetnek,de akkor mi is diktálunk. Így kellene.
2021. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
" Kiderült, hogy a kínai és orosz vakcinák jelenleg a legjobbak a világon," Ha ez annyira "kiderült" akkor lehetne, hogy azoknak a magyaroknak akik (biztosan valami megtévesztés miatt???) Pfizerrel szeretnék oltatni magukat de csak kinait, esetleg oroszt ajánlanak nekik valahogy elcseréljék a vakcinájukat? Biztosan szivesen cserélnének szivesen sok országbol ha az értékesebb, drágább, jobb kinait adnák nekik a vacak, olcsobb Pfizer helyett. A Szijárto csodaminiszternek biztosan csak egy szavába kerülne és boldoggá tenné valamelyik EU-s országot is, meg nálunk növekedne az oltásra jelentkezök száma. Csupa haszon!!! (HA IGY VAN???)
2021. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon szórakoztató a vérfideszesek ideges kamuposztjait látni :D


A ti vezíretek kormányoz szinte kizárólag közvéleménykutatásokra alapozva, azok pedig feketén-fehéren bebizonyították, hogy az "oltásellenes baloldal" duma még a saját táborotokat se nagyon győzte meg, nemhogy az országot :DDD


[link]

2021. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!