Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fog tartani ez az...

Meddig fog tartani ez az időszak, hogy csak az oltottak mehetnek bizonyos helyekre? Mikor fogják kiterjeszteni az igazolvánnyal nem rendelkezőkre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak arra hazsnálják, hogy még pár százezer embert rászedjenek az oltásra. A turistaszezonra szerintem eltörlik
2021. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Propaganda az egész, mert kezdett megakadni az oltásra jelentkezők száma, a kormány meg bevásárolt, sputnikból,meg sinopharm szurikból.
2021. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Értelemszerűen addig amíg mindenkit be nem oltanak, így vagy úgy. Önként vagy kényszerrel
2021. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem amíg le nem cseng teljesen a járvány.
2021. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
3: Olyan nem lesz. A 4-5 milliónál megáll az oltakozni akarok száma, max ezekkel az intézkedésekkel még raszednek 1 millió embert aztán lesz 5,5-6 millió oltott. De azért van pár millió ember az országban köztük én is, akik még akkor sem oltatnák be magukat, ha fizetnének érte.
2021. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Amig aktiv a 'jarvanyugyi veszhelyzet' ... ha mar lesz eleg oltott es lesz eleg betegsegen atesett, addigra kialakul a nyajimmunitas, onnantol valoszinu visszaterunk a normal kerekvagasba, de a virus tovabbra is koztunk lesz es barmikor belehalhatsz ha nem vagy vedett.
2021. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
6# ossal teljesen egyetértek...
2021. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

#5 én se akarok, de sajnos a munkahelyek is ezt nem fogják díjazni, főleg a fidesz-érdekeltségűek (főnök pl. abból tollasodott meg, vagy ilyesmi).


Szóval munkanélküliek leszünk...

2021. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
5.Veled vagyok.
2021. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
WHO mar regen megmondta, hogy mindenkinek erosen ajanlott oltakozni ... csak azert nem teszik kotelezove, mert a fiatal korosztalyra meg nincs megfelelo vakcina. Utana lehet, hogy a WHO kotelezove fogja tenni a covid oltakozast.
2021. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!