Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig két párt van a védettség...

Eddig két párt van a védettségi igazolvány ellen. Melyiket fogod támogatni?

Figyelt kérdés
Eddig 2 párt, a Mihazánk mozgalom és egy új minipárt a LE az adók 75 százalékával párt állt ki a védettségi igazolvány ellen. Nyilvánvaló, hogy magától nem fog visszatérni a normális élet, ehhez kormányváltás kell. Ha tényleg akarjuk a normális életünket akkor nagy eséllyel ezek közül lehet csak választani, az összefogás ugyanúgy megkülönböztetés és diktatúrapárti. Nem lenne jó ha szethuzás lenne mert akkor nem aratunk sikert.

2021. ápr. 26. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Mihazánk mozgalom
LA75 párt
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
3, opció: semelyiket
2021. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
És Jakab Péter, tehát a Jobbik. Én őket választom.
2021. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Egyiket se.

Mind a kettő valójában a Fidesz alpártja.

2021. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

#2

Na, ez jó hír, hogy Jakab Peti is kiáll ez ellen. Amúgy én úgy tudom, hogy a Kutyapárt sem ért egyet megkülönböztetéssel.

2021. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
"LE az adók 75 százalékával párt" - nem gondolhatja komolyan, maradna csak 25 százalék az adókból. Azaz érezhetően csökkenne az állami bevétel. Kiknél csökkentené ez a párt a működtetési költségeket? Rendőrség, honvédség? Földhivatal, bíróságok? Esetleg nyugdíjak ...
2021. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy a migatyánk is pont akkor jön elő Bilgéccel meg a vakcinszkepticizmussal, amikor Orbi behoz egy ilyen megkülönböztető rendeletet. Kicsit se átlátszó.... A miniszterelnök úr nem szeretné, ha most a kártya miatt csalódott tömegek a ballibekre szavaznának, szólt ezért Toroczkainak, hogy merre kell haladniuk.
2021. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#2,4 ez tök jó hír hogy még több van. Én örülök. Így eliras hogy csak kettő lenne.



#5 itt mindent megtalálsz:

[link]

2021. ápr. 26. 19:35
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
@5 A politikusoktól!!!! Különösen O1G és bandájától!!! :)
2021. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi Hazánk ügyesen csinálja szorgosan gyüjti be a szavazatokat ezekkel a programokkal
2021. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

#9

Csökkentve a balliberális koalíció győzelme esélyeit...

2021. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!