Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért kellet nyitni, hogy a...

Azért kellet nyitni, hogy a középiskolás meg egyetemista fiatalok ihassanak a teraszokon meg a parkokban tömegekben?

Figyelt kérdés

Végig nézve a képeket meg videókat, 90%-ban ez a réteg részegedett le a parkokban meg a teraszokon hömpölygő tömegben.


Most komolyan ezért kellet nyitni, hogy a gazdaságot egyáltalán nem befolyásoló fiatal banda lerészegedhessen végre tömegekben nem csak házibuliban kis létszámban?


Hogy aztán hazavigyék a vírust a szülőknek akik szépen beviszik munkahelyre is és utána indul 3 hét múlva az egész lockdown előről?


Nem tudom, hogy ez inkább a kormány vagy a fiatalok szégyene, de talán mindkettő..


2021. ápr. 26. 18:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Az már csak mellékes, hogy volt a rendőrség?


Én úgy tudom, hogy az étterem teraszok nyitottak ki és nem a parkok meg közterület ahol tömegekben vedeltek maszk nélkül.

2021. ápr. 26. 18:35
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Én is teraszoztam, és tőlem milla fölött vonnak havonta adót és járulékot.
2021. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Középkorú vagyok, és teraszoztam, borzasztó...
2021. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Azért kellet nyitni mert a lockdown emberiségellenes bűn. Patkánnyá alacsonyítanak minket, elveszik az emberi jogainkat, bezárnak egy lyukba mint az állatokat. És az embereknek elegük van és jön a választás.
2021. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! Mi lenne a helyes döntés?


Én azt látom, hogy "fiatalgyűlölő" vagy, tipikusan az a fajta lehetsz, aki a sorkatonaságot követeli. Mi elégíteni ki? Ha a fiatalok munkatáborban lennének?

2021. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
A teltházas EB meccs a lényeg.
2021. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Kíváncsi leszek, akkor is jelentkeznek teraszosok, amikor egyértelműen a közvetlen hozzátartozóikat fertőzték meg?
2021. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5


Ha a beharangozott távolságtartással és ésszeren lettek volna használva a teraszok.


Arról meg szó nem esett, hogy az utcákon , köztereken, parkokon is lehet több 100-an gyülekezni és tömegekben inni..

2021. ápr. 26. 18:46
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
18:37: remélem, majd a Covid-osztályon is ekkora szád lesz.
2021. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

#8

Ijjj, a fránya fiatalok. #maifiatalok


Egy jó kis katonai kiképzés, janicsár stílusba kikupálná őket, nemde?

2021. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!